Naši prvňáci Deník
Deník

Naši prvňáci ze ZŠ v Jedlové a ZŠ Brněnec Moravská Chrastová

Svitavsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY BRNĚNEC MORAVSKÁ CHRASTOVÁ  s paní učitelkou Drahomírou Blažkovou.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY BRNĚNEC MORAVSKÁ CHRASTOVÁ s paní učitelkou Drahomírou Blažkovou.
Do třídy chodí: Martin Elbl, František Herian, Maxmilián Jukl, Dominik Krátký, Adam Kulka, Dominik Pandula, Michal Petrasz, Lukáš Štursa, Petra Bártová, Radka Blašková, Tereza Hegerová, Sofie Langerová, Elena Ondráčková, Anna Opršalová, Gabriela Pavlíčková, Karolína Pelíšková, Natálie Smolková, Kristýna Šmerdová a Neli Valterová.
„Přeji svým prvňáčkům radost z učení a poznávání nových věcí. Děti jsou živější, ale moc šikovné. Přeji jim, aby si udržely tu kamarádskou partu, co mají v první třídě,“ říká třídní učitelka Drahomíra Blažková. Foto: Deník/ Iveta Nádvorníková

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY V JEDLOVÉs paní učitelkou Ilonou Romportlovou. Do třídy chodí: Miroslav Hrušat, Emílie Nedělová, Vendelín Doležal, Václav Suchý a Zdeněk Jílek.„Děti jsou velmi šikovné a přeji jim mnoho úspěchů ve škole. Už umí číst první věty a uče

 ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY V JEDLOVÉ s paní učitelkou Ilonou Romportlovou.
Do třídy chodí: Miroslav Hrušat, Emílie Nedělová, Vendelín Doležal, Václav Suchý a Zdeněk Jílek.
„Děti jsou velmi šikovné a přeji jim mnoho úspěchů ve škole. Už umí číst první věty a učení se rozhodně nebojí,“ říká třídní učitelka jedlovských prvňáčků Ilona Romportlová. Foto: Deník/ Iveta Nádvorníková

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Korouhev.

 

6.12.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Litomyšlští dorostenci udolali favorita

Extraligový bowlingový tým ABB Vidlatá Seč.

Bowling: „Na soupeře pořád stačíme“

Naši prvňáci ze Základní školy Korouhev

Svitavsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

Lépe, než sami čekali. Nováček v silné konkurenci obstál

Kunčina – Sedm vítězství, jednadvacet bodů, pozice v klidném středu tabulky. Co by za tato čísla většina regionálních fotbalových týmů dala. Nováček z Kunčiny podzim v krajské I. A třídě zvládl výborně a vytvořil si velmi dobrou výchozí pozici po jarní pokračování soutěže.

Pomoc od hasičů nezná mezí

Svitavy – Nasazují vlastní životy a nebojí se situací, kdy mnohý člověk ztrácí hlavu. Činnost dobrovolných hasičů je různorodá, ale vždy má jedno společné. Tím je pomoc bližnímu.

Svitavská polovina sezony? Bída

Svitavy – Největší spokojenost s dosavadními volejbalovými výkony panuje v Dolním Újezdu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT