více >>
Deník

Naši prvňáci z Čisté u Litomyšle a Chornice

Svitavsko - Každou středu vám představujeme letošní prvňáčky ze Svitavska.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY ČISTÁ U LITOMYŠLEs paní učitelkou Ilonou Stránskou.Do třídy chodí: David Čapek, Šimon Dřínovský, Veronika Jetmarová, Aneta Kmošková, Lucie Krásová, Daniel Křivka a Ema Lipavská. „Do Základní školy v Čisté chodí letos sedm prvňáčků.

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY ČISTÁ U LITOMYŠLE s paní učitelkou Ilonou Stránskou.
Do třídy chodí: David Čapek, Šimon Dřínovský, Veronika Jetmarová, Aneta Kmošková, Lucie Krásová, Daniel Křivka a Ema Lipavská.
„Do Základní školy v Čisté chodí letos sedm prvňáčků. Všechny děti navštěvovaly mateřskou školu, dobře se znají a jsou kamarádi. Prvňáčci jsou moc šikovní, rádi se učí novým věcem. Skvěle si zvykli na školní prostředí a nové povinnosti. Začínají číst a psát. V matematice počítají jednoduché příklady,“ říká třídní učitelka Ilona Stránská. Foto: Deník/ Iveta Nádvorníková

ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY  CHORNICE  s paní učitelkou Milenou Truhlářovou a asistentkou Kateřinou Hlaváčovou.
ŽÁCI ZE ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHORNICE s paní učitelkou Milenou Truhlářovou a asistentkou Kateřinou Hlaváčovou.
Do třídy chodí: Daniel Havlík, Jan Holas, Nikola Němcová, Lucie Elen Pokorná, Šárka Pokorná, Eliška Slabá, Ondřej Spitzer, Milan Sebastian Ševčík, Tomáš Trávníček, Tomáš Vašíček a Filip Vodák.
„V letošním školním roce navštěvuje první třídu jedenáct žáků. Jsou to děti zvídavé a šikovné. Přejeme jim, aby je učení ve škole bavilo a našly si tady nové kamarády, se kterými zažijí spoustu legrace,“ přeje svým prvňáčkům třídní učitelka Milena Truhlářová. Foto: Deník/ Iveta Nádvorníková

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ Městečko Trnávka a ZŠ Jaroměřice. 

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky