Každý týden objíždíme porodnice a fotíme nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete poslat fotku na mail: iveta.nadvornikova@denik.cz a své miminko najdete na stránkách Svitavského deníku nebo na www.svitavsky.denik.cz. Tam jsou i všechna miminka, která již ve Svitavském deníku vyšla. Na vaše děťátko se může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Vyberte nejroztomilejší miminko tohoto měsíce

Svým hlasováním můžete zvolit nejroztomilejší miminko měsíce Svitavského deníku.

Každou sobotu bude ve stránce s fotografiemi novorozenců vložen kupon, kde najdete jejich jména s pořadovým číslem. V kuponu zaškrtnete pouze jeden řádek, tedy váš tip na vítěze. Hlasy do soutěže  je možné posílat jenom na originálním kuponu vystřiženém z novin. Své tipy na výherce zasílejte na adresu redakce: Svitavský deník, náměstí Míru 28, Svitavy 568 02, vždy do data uvedeného v hlasovacím kuponu.

Na konci měsíce hlasy sečteme a miminko s nejvyšším počtem vyhraje dárek od prodejny Mozaika ve Svitavách – kojenecký a bytový textil (Richarda Kloudy – nedaleko soudu). Ta do soutěže věnovala dětskou dárkovou sadu.

Tak neváhejte a vyberte to nejroztomilejší miminko!