Návštěvníci, kteří zavítají do areálu za koupalištěm, se i letos můžou těšit na zajímavý hudební zážitek. Dvoudenní maraton vystoupení odstartuje v pátek 21. srpna od sedmi hodin večer.

První den vystoupí celkem pět kapel, z nichž největším lákadlem bude vystoupení populárního písničkáře Františka Nedvěda se skupinou Tiebreak. Country bude znít až dlouho do noci, program má totiž podle plánu skončit až kolem druhé hodiny ranní, kdy dohraje poslední interpret.

Festival pak dále pokračuje v sobotu 22. srpna, na kdy je naplánováno nejvíce vystoupení. Lidé se můžou těšit na celkem devět koncertů, které začnou již v jednu hodinu odpoledne.

Na co se lidé můžou těšit 
v poslední den, tedy v sobotu? Například na vystoupení zpěváka Wabiho Daňka. Od osmnácti hodin publiku zahraje Žalman a spol. a program bude dále gradovat. Na osmou hodinu večerní je totiž pozvaná kapela Kamelot v čele 
s frontmanem Romanem Horkým, se kterou zazpívá také Bohouš Josef.

Na Újezdském babím létě letos vystoupí i další Nedvěd, tentokrát Jan, který celý festival v sobotu večer zakončí svými populárními písničkami. Dohrát by měl kolem desáté hodiny večerní.

Svitavský deník svým čtenářům nabízí možnost zasoutěžit si o volné vstupenky na oba dva dny. Vítězové si můžou s sebou vzít do areálu jednu osobu jako doprovod. Stačí odpovědět na naší soutěžní otázku.

Jak se jmenovala populární skupina, kterou v sedmdesátých letech založili bratři Jan a František Nedvědové? Soutěžícím napovíme, že společně nahráli například úspěšné album Na kameni kámen.

Uzávěrka soutěže je 19. srpna ve dvanáct hodin odpoledne. Odpovědi posílejte na adresu jana.kolarikova@denik.cz. Nezapomeňte uvést své celé jméno, dále napište i adresu a telefonní číslo. Výhercům soutěže zavoláme.