Cílem bylo oprášení starších a práce na zcela nových choreografiích. A samozřejmě také odpočinek na sluníčku u moře.

Každý den nám začínal na břehu moře, kde jsme vítali sluníčko jogínským pozdravem slunce. Pak následoval první trénink, který byl zaměřen na zdokonalení stávajících choreografií pro připravované vystoupení pro školy a školky. Toto vystoupení proběhne v polovině října ve Svitavách a také v Dolním Újezdu. Večer jsme se všichni učili africkým tancům pod vedením Hany Malíkové, která vyučuje v ZUŠ Bystré. Volný čas jsme věnovali koupání v moři, slunění a výletům. Zejména výlet lodí do nočního Šibeniku byl nezapomenutelným zážitkem pro všechny.

Sešla se úžasná parta jak mladých studentů taneční školy Scarlett, tak i dospělých. Výsledkem našeho společného snažení bylo vystoupení v místním amfiteátru. Studentky naší taneční školy se představily ve svých skupinových vystoupeních, které jsme prostřídávali s ukázkami afrických tanců a workshopem pro diváky. Každý, kdo chtěl, mohl se na chvíli stát tanečníkem na pódiu a zatančit si v rytmu afrických bubnů.

Soustředění se nám vydařilo, těšíme se na příští léto a nové zážitky. Kdo chce tančit a užívat si báječný kolektiv, ať neváhá a přijde mezi nás.

ŠÁRKA HNÁTOVÁ,

MARTINA HALOUZKOVÁ