Palackého náměstí v Jevíčku se právě dnes od půl páté promění v „koncertní sál”, kde si může zazpívat úplně každý.

Zpívejte s námi

Advent je časem přípravy na Vánoce, slovo adventus v latině znamená příchod. A my přicházíme s unikátním projektem, při němž tři koledy spojí Česko.
Zastavte se a pojďte si spolu s námi, nejčtenějším seriózním deníkem, který píše především o dění ve vašem kraji, zazpívat známé vánoční koledy.

Autorem báječné myšlenky je Zdeněk Zajíček. Trojici krásných vánočních písní Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán a Půjdem spolu do Betléma si s námi můžete zazpívat právě dnes přesně v 16.30 hodin.

Právě před Vánoci je ten správný čas zastavit se, setkat se s přáteli, dát si punč a k němu vánoční cukroví. A přesně to můžete zažít společně s námi.
Přijďte si s Deníkem zazpívat koledy. A nebudeme na to sami. Vánočně nás naladí dechový orchestr Malohanácká muzika spolu s dětským sborem z jevíčské základní školy. Ti zahrají a zazpívají klasické české koledy. U vánočního stromu na náměstí se představí také kapela Staré železo z nedalekých Jaroměřic. V jejich podání zazní originální vánoční písně. Navíc pro vás bude připravený vánoční punč, horký čaj a cukroví.

Setkání moderuje Martin Karlík, jehož hlas určitě znáte z Českého rozhlasu Pardubice. Zastavte se na chvíli a přijďte si užít pěkný večer. Těšíme se na vás!

Přijďte za námi!

Česko zpívá koledy - právě dneska se potkáme v Jevíčku na Palackého náměstí!

Začátek: 16.30 hodin

Vystoupí:

dechový orchestr Malohanácká muzika
pěvecký sbor ze ZŠ Jevíčko
kapela Staré železo z Jaroměřic

Navíc:
horký čaj, punč, domácí cukroví