Uslyšíte vše od chill-outu, přes house, electro, techno, dnb až k teknu. Toto vše však už nejspíš víte, proto vás nyní chceme informovat hlavně o novinkách, týkají se hlavně zázemí festivalu a dopravy. Na kulturních akcích zaměřených na hudbu je prioritou ozvučení. Toho jsme si dobře vědomi, a proto bude na festivalu už potřetí v řadě instalován soundsystem, jež nemá v současné době konkurenci - L'acoustic.

Pokud vám název této francouzské firmy nic neříká, snad vám napoví fakt, že se skvěle prezentoval na letošním festivalu Hradhouse a Summerof Love.

Pro potěšení vašich očí bude na jedné z hradeb, ohraničujících Puschkin break stage, přichystána videoprojekce dlouhá 20 metrů. Na Mystic stage najdete videoprojekci konvenční a na Futuristic main stage se těšte na vizuální pecku, kterou si necháváme jako překvapení.

K tomu, abyste vydrželi celou noc na nohách, by vám mělo dopomoci několik občerstvovacích stanic a také hradní restaurace. V areálu najdete orientální čajovnu, kavárnu Bristot Espresso a stánky se steaky.

Ubytování

V případě, že budete chtít v okolí hradu přenocovat, máte několik možností. První z nich je možnost stanování na dvou místech, jedno v těsné blízkosti hradu a druhé na louce vzdálené asi 200 m. Další možností je ubytovaní v Penzionu Palla nebo hotelu Monika, které se nacházejí v městečku pod hradem.

Parkování

Parkování přímo u hradu bude z kapacitních důvodů umožněno pouze akreditovaným hostům a vystupujícím. Ostatní návštevníci budou své auto muset nechat na parkovištích ve Svojanově pod hradem.Doprava na místo

Festivalové autobusy budou odjíždět z autobusového nádraží ve Svitavách v tyto časy: 16.15, 17.45, 20.15, 21.30. Odjezdy autobusů jsou přizpůsobeny vlakovým spojům ze směru od Brna a České Třebové. Ranní autobusy zřizované pořadatelem festivalu pak odjíždí v 7.30, 9.00 a 10.30. Kromě výše zmíněných pojedou také běžné linkové spoje.