„Dana Bártu, jsem viděla naposledy na Colours of Ostrava. Ten nebyl s triem, ale s Illustratosphere. To bylo něco jiného, jiná atmosféra. Tady v Kotelně jsem ho zažila s podobným seskupením už podruhé, ale je bylo to něco úplně jiného než minule. Bylo to pro mě zářivější, syrovější a zase o něco opravdovější, protože je o něco málo starší a propracovanější," řekla po koncertě Markéta Slezáčková. A co jí vlastně táhne na koncerty Dana Bárty? „Je to jeho osobnost a nezaměnitelný projev. Hlas a absolutní sluch," vysvětlila fanynka z Březové nad Svitavou. Na koncert dorazila s rodinou a užili si jej.
Pozvání od nejlepší kamarádky přijala Petra Kubátová Šišková. Zvědavost ji nedovolila odmítnout, i když to byla náhoda, že dorazila. „Ničeho nelituji. Koncert byl velice zajímavý. Tento styl hudby normálně neposlouchám, ale velice mě zaujal," podělila se o dojmy návštěvnice z Dolního Újezdu. Úplná novinka však pro ni hudba nebyla.

„Připomínalo mi to jazz, takže jsem se musela naladit na tento žánr. Povedlo se. Bylo to příjemný, bylo to skvělý. Člověk se tak jako příjemně zrelaxoval," dodala Petra Kubátová Šišková.

Je těžko říci, zda dorazili fanoušci jazzu nebo Dana Bárty. Každopádně toto spojení zafungovalo skvěle a návštěvníci koncertu odcházeli spokojeni a dobře naladěni.

Je málo zpěváků, kteří perfektně zpívají a navíc dokáží svým výkonem překvapit a zároveň si klást laťku stále výš, aby bylo publikum vždy potěšené výkonem. Dan Bárta je jedním z nich.