Výtěžek akce je určený pro Domov na rozcestí ve Svitavách. Návštěvníci přispěli na zařízení částkou vyšší než dvacet dva tisíc korun. Je výjimečností, když se drsná mužná síla snoubí s něžným a laskavým srdcem. Příkladem je Železný Zekon, který přijal mé pozvání na post varietního umělce. Mažoretky Lačnov, baletky z umělecké školy a břišní tanečnice oslnily ladností. I Mario Kučera s taneční skupinou zpříjemnil koncert.

A co naše hvězdičky z Domova na rozcestí, kterým byl výtěžek věnován? Jejich jiskřičky v očích zářily na pódiu a sklízely upřímný potlesk za bezprostřednost. Tímto si dovoluji poděkovat ředitelce Jaroslavě Filipové, že mi umožnila nacvičit s klientkami část programu.

I když jsem při moderování zažila i adrenalin, přesto mi bylo famózně a věřte, že toto pohlazení mě bude hřát při každé vzpomínce na tento nezapomenutelný den.

Ve Fabrice na benefičním koncertě vystoupil i populární Železný Zekon

Člověk nemůže trvale žít z ledniček a financí. Nemůže žít bez lásky a vzpomínek. Je někdo ze showbyznysu, na koho vzpomínáš s nostalgií a úctou a již není mezi námi?

Na Helenku Růžičkovou, jak se usmívala, když jsem ji vzal do náruče se slovy, že jsem druhý člověk, kterému se to povedlo. Když jsem se jí zeptal, kdo byl ten první, odpověděla: “Maminka, ale to jsem neměla ještě 130 kilo.“

Někteří lidé považují nadutost za velikost, nelidskost za pevnost a posměvačství za duchaplnost.

Skromnost má být vždy na místě.

Objevení nového jídla pro mnohé znamená víc, než objevení nové hvězdy. Co ty a dobroty?

K jídlu mám pozitivní vztah, nejraději mám vepřovou panenku, tatarák a buchtičky s krémem.

Minuta smíchu je den prodlouženého života, jedno pivo je prý hodina smíchu. Dostaneš-li žízeň, podržíš pivu přízeň?

Z alkoholických nápojů dávám přednost právě pivu a slivovici.

Jsi varietní umělec a bavič, vhodně zvoleným ošacením se i tvé tělo stává mystičtějším.

Mé oblečení musí být pohodlné, pružné a výrazné. Vždy si nakreslím nějaký svůj návrh, podle kterého si nechám oděv ušít.

Čarodějové chápou svobodu jako schopnost dělat i to, co jim není vlastní. A já vím, že i když nejsi herec, zahrál sis ve filmech.V jakých?

Brak, pohádka Z pekla štěstí, Muži v říji. V příštím roce mě uvidíte ve filmu Největší z Čechů.

Naďa Mašková