„Sestavit letošní program nebylo v současné situaci jednoduché,“ uvedl ředitel Tylova domu Petr Cuper. Program se bude jako vždy odehrávat na Palackého náměstí, v parku u hradeb a z ochozu věže kostela sv. Jakuba.

Ve fotogalerii se poodívejte na ročník 2017.

Vše začne v pátek 20. srpna v 17 hodin, kdy na Palackého náměstí vystoupí místní rocková kapela Revoluce, následovat bude vystoupení skupiny The People, o půl deváté večer zazní z věže kostela sv. Jakuba Věžní hudba, následovat bude vystoupení slovensko-české kapely Instinct.

Páteční program zakončí skupina Tichá dohoda. Sobotní program bude pokračovat od 14 hodin vystoupením skupiny Zastodeset, posluchačům zahraje také známá kapela Poutníci, brněnská kytarovka Tryo a nebude chybět ani České srdce. Ve 22 hodin dojde z nábřeží Svobody k odpálení ohňostroje a ve 23 hodin vystoupí na Palackého náměstí Laura a její tygři. V neděli 22. srpna si na své přijdou opět od 14 hodiny příznivci dechové hudby, kdy je potěší Moravanka. V 17 hodin se pak mohou těšit na pohádku Kosí bratři nejmenší diváci.

Součástí festivalu budou také doprovodné akce. V pátek a v sobotu zaplní náměstí Staročeský jarmark, v sobotu ve 14 hodin čeká na návštěvníky v parku u hradeb westernové představení a po celou dobu konání Poličky *555 budou na stejném místě atrakce pro děti.

(sáň)