Mediální ples tradičně pořádají rukou společnou Deník, Český rozhlas Hradec Králové a Kongresové centrum Aldis. Ozdobou každého ročníku jsou vždy atraktivní hosté, z nichž většina se do Hradce Králové ráda vrací.

„Stálicí mezi hosty byl například zpěvák Karel Černoch, který ples několik let po sobě moderoval a velmi rád se sem vracel,“ vzpomíná Zdena Lišková z agentury Fox, která se stará o program večera.

Stálice i překvapení

Ve znamení návratů bude i program dlouhé plesové noci v sobotu 28. února.

„Na pódiích se objeví řada osobností, které se s úspěchem zúčastnily mediálního plesu v minulých letech,“ pokračuje Zdena Lišková. „Opět po roce se vrací například Kateřina Brožová, která bude stejně jako vloni ples moderovat a během večera také zpívat. Nováčkem mezi hosty nebude ani Daniela Šinkorová a Petr Vondráček.“

Jedním z překvapení, která přinese programová nabídka letošního mediálního plesu, bude vystoupení kapely Professor – Beatles/John Lennon revival band. V malém sále, který v minulých letech patřil spíše country muzice, tak budou letos znít staré dobré hity, které snad nikoho nikdy nezklamaly. Poprvé se na plesovém pódiu v hradeckém Kongresovém centru Aldis objeví David Kraus se svojí kapelou, Duo Carlos a Ondřej Ruml.

Celovečerní program ve velkém a malém sále Kongresového centra Aldis pak doplní nabídka v saloncích a foyeru, která uspokojí vkus každého z návštěvníků. Připravena je například módní přehlídka agentury Daniela Models, diskotéka Zdeňka Vranovského, klavírní recitál Vladimíra Župana, vystoupení taneční školy Krok a skupin Stress a T–Bass, chybět nebudou ani vystoupení Hradecké cimbálové muziky a kapely Blue Star. Vstupenky už jsou v předprodeji!