Čtenáři Deníku, v zimním období se v Pardubickém kraji opětovně rozjíždí hokejová Votrok Tip liga! Jedná se o obdobu vámi oblíbené tipovací soutěže na fotbalová střetnutí.

Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na zajímavé ceny. Absolutní vítěz získá dres s podpisy extraligových hokejistů Dynama Pardubice. A dále se může těšit na chutné pivo Votrok od partnera naší soutěže. Nejlepší hráče ocení i firma Hejduk Sport.

Hokejová Votrok Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 13. a 14. ledna. Absolutního vítěze budeme znát po závěrečném 8. kole, které se hraje 3. a 4. března. Konečné pořadí bude zveřejněno ve středu 7. března.

Odměněni budou i vítězové jednotlivých kol. Ti se mohou těšit na pivo Votrok a věcnou cenu Hejduk Sport.

JAK TIPOVAT

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Svitavský deník, náměstí Míru 65/33, 568 02 Svitavy (POZOR – NOVÁ ADRESA REDAKCE!!), nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“.

2. Na internetu. Tipujte jen na webových stránkách www.pardubicky.denik.cz (na internetu lze hrát jako obvykle od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní svoje číselné heslo a ostatní údaje: jméno, příjmení, adresu, telefon a e-mailovou adresu.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění všech požadovaných údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přidělí při vstupu do hry redakce.

Každou středu otiskneme pořadí soutěžících. V něm nový hráč zjistí startovní číslo, které v dalším průběhu sám vpisuje do kuponu nebo jej uvádí na internetu. Každý hráč může tipovat v daném kole jen jednou a pod jedním startovním číslem.

BODOVÁNÍ

Kupon obsahuje 10 hokejových zápasů. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body.

Hráč dále vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v deseti utkáních.

Za každý správný tip hráč získává dva body, za chybný jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je dvacet bodů a minimum minus deset bodů.

UZÁVĚRKA KOLA

Uzávěrka pro vhození tiketů do sběrných schránek je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje datum poštovního razítka.

SBĚRNÁ MÍSTA

redakce Svitavského deníku Svitavy, restaurace U Párů Litomyšl, trafika Hrubý Moravská Třebová.