Nejtěžší úloha čeká na litomyšlské hráče, kteří nejsou v optimální herní pohodě a z pěti posledních utkání zvítězili v jediném.

Na jejich kluzišti se nyní ve velice atraktivním měření sil představí Kohouti z České Třebové, kteří svými výkony zatím dokazují, že jejich vysoké ambice jsou oprávněné. Zápas by měla doprovázet slušná divácká kulisa a fanoušci se těší na dobrý hokej. Zbylé dva celky ze Svitavska jsou ve svých utkáních zřejmými favority. Moravská Třebová má po nepovedeném duelu v Poličce co napravovat. Teoreticky by to proti Závodní hokejové neměla být složitá práce, protože jednak hraje doma, což je v případě Slovanu samo o sobě signálem zlepšené hry, jednak se jejich soupeř v soutěží trápí a doposud nezvítězil. Poličský Spartak se v neděli předvedl ve výborném světle, ale aby tři získané body měli skutečně cenu, je nutné je potvrdit na ledě skutečského outsidera. Tím by si Poličští upevnili svoji pozici v osmičce pro play off, která se pozvolna, ale jistě, začíná trhat od zbytku pole.

KRAJSKÁ HOKEJOVÁ LIGA – středeční program – 18:30: HC Litomyšl (7. místo, 15 bodů) – HC Kohouti Česká Třebová (2. místo, 21 bodů), HC Skuteč (12. místo, 0 bodů) – HC Spartak Polička (8. místo, 15 bodů). 19:00: HC Slovan Moravská Třebová (4. místo, 18 bodů) – ZH Pardubice (11. místo, 1 bod).