Polička – Česká Třebová 6:1

Jasné vítězství se očekávalo od domácího týmu a ten za ním šel od začátku s aktivní hrou. Převahu poprvé zúročil ve 12. minutě pěknou akcí Boháčka s Krajíčkem, když další slibné příležitosti zůstaly nevyužity. Uklidnění na poličské hokejky přinesla druhá třetina, v níž nejprve D. Vápeník a po něm v přesilovce Krajíček zvyšovali až na 3:0.

Ani závěrečná třetina nezměnila nic na obrazu hry. Ve 42. minutě si v početní převaze dojel pro hattrick Krajíček, na 5:0 zvýšil V. Vápeník a po Demlově korekci z ojedinělé akce završil půltucet přesilovkovou dělovkou Jakubec.

„Do zápasu jsme šli v roli favorita, kterou jsme zvládli. Celé utkání se hrálo plně pod naší kontrolou,“ pochvaloval si trenér Poličky Miloš Grubhoffer. „Zřetelné zlepšení nastalo v obranné činnosti, hráli jsme o poznání zodpovědněji než v minulých duelech, plnili dané pokyny. Soupeř nám ujel jen jednou, ale gólman Mach ho vychytal. S výkonem i výsledkem panuje spokojenost, teď se musíme dobře připravit na dvě velmi těžká střetnutí venku,“ doplnil poličský kouč.

Branky: 12., 34. a 42. Krajíček, 28. D. Vápeník, 49. V. Vápeník, 54. Jakubec – 50. V. Deml. Spartak Polička: V. Mach (30. Škoda) – Veselý, Vaňák, M. Mach, Jakubec, Husák, Češka – Boháč, Valenta, D. Vápeník, Grubhoffer, Havlíček, Vr. Vápeník, Boháček, Švejda, Krajíček, Radiměřský.

Zápas Svitavy – Skuteč byl odložen, krajně nepříznivé počasí ho nedovolilo sehrát.