Poličský Spartak sahal proti havlíčkobrodským mladíkům po bodovém zisku, jenže v závěrečné třetině se neubránil sérii přesilových her soupeře a odešel tudíž z kluziště s prázdnou. Na Moravskou Třebovou připadl v tomto termínu volný los.

HC Spartak Polička – BK Havlíčkův Brod B 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)

Branky: 2. Vápeník (Hejtmánek), 25. Boháček (Švejda, Vápeník) – 28. Hlídek (Kříž), 51. Abbrent (Cejpek, Mendl), 54. Kříž (Pecen). Rozhodčí: Kareš – Padevět, Schaffer. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:3. Diváci: 260.

Polička: Zelený – Vyskočil, Štěrba, Hron, L. Hejtmánek, Máša – Vápeník, Šedý, Zobač, Peňáz, Pazourek, Vostřel, Švejda, Krajíček, J. Boháček, Švanda.

„Lepší tým prohrál. Dvě třetiny jsme měli navrch, ale bohužel dali jen dva góly, což bylo rozhodující. Hokejově to od nás bylo velice dobré, ale nebyli jsme produktivní. Dvě branky jsou málo, soupeř využil z minima maximum a v přesilovkách obrátil skóre. O výkonu rozhodčího si myslím svoje, nicméně měli jsme prostě nastřílet během dvou třetin více gólů," pronesl zklamaný trenér Bohumil Prachař.

HC Ledeč nad Sázavou – HC Litomyšl 2:11 (0:5, 2:3, 0:3)

Branky: 25. Zmrhal (Procházka), 28. Hrabaň (Štěrba, Zadražil) – 3. T. Mečiar, 8. Dospěl (Skalník), 10. Starý (Barkóci, Musil), 11. Skoumal (T. Mečiar), 16. Starý, 27. T. Mečiar (Pilavka), 31. Pilavka (Fajfr, T. Mečiar), 36. Pilavka (Fajfr), 44. Dospěl (Pilavka, Fajfr), 53. Drobný (Skoumal), 58. Vomočil (Dospěl, Pilavka). Rozhodčí: Doležal – Přichystal, Křivohlavý. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:5. Diváci: 100.

Litomyšl: Kalousek – T. Mečiar, Starý, Skalník, Š. Švec, Pachl, Fajfr – Vomočil, Pilavka, Dospěl, Dvořák, Musil, Barkóci, Drobný, Skoumal, Voříšek, Bláha.

„Utkání bylo jednoznačné, rozhodla první třetina, v níž jsme dali pět gólů. Jsem rád, že kluci nic nepodcenili, nepolevili a drželi tempo celý zápas. Snad to pomůže v tom, že se střelecky chytnou," hodnotil kouč Stanislav Mečiar.

Chrudim – Hlinsko 3:4 SN (1:2, 0:1, 2:0 – 0:0, 0:1). Branky: Jiří Polák 2, Novák – Havel, Bureš, Hron, rozhodující nájezd Sobotka. Rozhodčí: Prchal – Holeček, Laczko. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 141.

Česká Třebová – Světlá nad Sázavou 6:2 (1:0, 3:1, 2:1). Branky: Fúzik 2, Jindřich, Pelán, Hemský, Kavalír – Jakub Doležal, Svoboda. Rozhodčí: Kolář – Urubčík, Vepřovský. Vyloučení: 8:2, navíc Schejbal – Šíma 10 min. OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 549.

Choceň – Chotěboř 3:6 (1:2, 1:2, 1:2). Branky: Krejza, Šejba, L. Pilař – Hospodka 3, Mašek, Vácha, Dvořák. Rozhodčí: Rulíček – Budinský, Kis. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 476.

1. Česká Třebová (26), 2. Světlá nad Sázavou (24), 3. Moravská Třebová (21), 4. Havlíčkův Brod B (18), 5. Choceň (18), 6. Chotěboř (14), 7. Chrudim (14), 8. Hlinsko (11), 9. Litomyšl (11), 10. Polička (5), 11. Ledeč nad Sázavou (3).

Příští program:

12. kolo, středa 9. listopadu, 18.30: Chotěboř – Chrudim, Choceň – Moravská Třebová, Ledeč nad Sázavou – Havlíčkův Brod B, Česká Třebová – Hlinsko. Čtvrtek 10. listopadu, 18.30: Polička – Světlá nad Sázavou.