Choceň B – Polička 3:2

Souboj druhého s prvním naplnil očekávání, k vidění byl rychlý a důrazný hokej. Gólová nabídka byla vyčerpána už v první třetině – na dvoubrankové vedení béčka odpověděli Krajíček a Češka, ovšem v 19. minutě skóroval ve vlastním oslabení domácí hráč Veselý a to byl zlomový moment utkání. Poličští se nevzdávali, vypracovali si několik slibných šancí, těsně před koncem zápasu trefil bek Veselý krásnou ránou horní tyčku, ale vyrovnat se hostům nepodařilo.

Branky: 12. Nejedlý, 13. A. Vích, 19. Veselý – 15. Krajíček, 17. Češka. Spartak Polička: V. Mach – Veselý, Vaňák, Češka, M. Mach – Boháč, Dušan Vápeník, Husák, Vrat. Vápeník, Havlíček, Grubhoffer, Krajíček, Radiměřský, Švejda.

Miloš Grubhoffer, trenér: I přes těsnou porážku 2:3 jsem s výkonem mužstva spokojen. Nebyli jsme kompletní, kvůli dvěma trestům OK nemohl nastoupit Jakubec, přesto jsme sehráli vyrovnanou partii a při troše štěstí si mohli nějaké body odvézt. Škoda chyby při naší vlastní přesilovce, která nakonec rozhodla o výsledku. Byl to těžký duel a dobrá příprava na blížící se play off.