Dynamo Pardubice - Dynamo Pardubice B 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)

Branky a nahrávky: 4. Říčka (O. Rohlík), 15. Radil (Zohorna), 25. Čerešňák (Paulovič), 42. A. Musil, 44. Hyka (Radil, Vála), 51. Říčka (O. Rohlík), 55. A. Musil (Košťálek, Říčka). Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 563. Dynamo Pardubice: Klouček (Frodl) – D. Musil, Čerešňák, Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek – Radil, Zohorna, Hyka, Říčka, Kousal, O. Rohlík, Pavlovič, Poulíček, A. Musil, Bučko, Matýs, Koffer. Dynamo Pardubice B: Nečas (Kadlc) – Nedbal, Sýkora, Kaštánek, Oliva, Kubíček, Drtina – Kadlec, Rákos, Lichtag, Zeman, Kaut, Půhoný, Rouha, Machač, Turek, M. Rohlík, Pochobradský.

Od začátku bylo cítit, že svěřenci trenéra Rulíka pojali zápas jako možnost, jak si ještě více vylepšit sebevědomí před startem nového ročníku. Do zápasu vstoupili aktivněji a brzy skórovali. Po pohledné kombinaci, kdy si puk vyměnil Rohlík s Říčkou, právě druhý jmenovaný skóroval.

O několik minut později  právě Rohlík našel osamoceného Kousala, který ale v zakončení selhal.

Následně se nechal vyloučit Pavlovič a rezerva dostala šanci pořádně zaútočit. Toho však nevyužila. Ba naopak "áčko" se trefilo ve čtyřech, když se po střele Říčky prosadil z odrazu Lukáš Radil.

Klouček sice neměl během první třetiny moc práce, ale jednou se přece jenom ukázal v nejlepším světle. Kaut ujel se spoluhráčem a jeli dva osamocení na pardubického brankáře, ten však se roztáhl a nedal šanci "béčku" skórovat.

Ve 25. minutě tak první tým Pardubic zvýšil již na 3:0 – myšlenku svou chytrou nahrávkou vytvořil Paulovič, z perfektní pozice u branky doklepával Peter Čerešňák, který si tak připsal první gól v pardubickém dresu.

Áčko svou převahu potvrdilo krátce po druhé přestávce, v čase 41:12 získal puk v oslabení Adam Musil a po hezké stahovače propálil Nečase. Jen o dvě minuty později se na brankovišti prosadil Hyka díky bojovnosti Radila – 5:0.

Skóre ještě přesnou ranou z kruhu navýšil Říčka svým druhým gólem v utkání. Podobně produktivním se stal pět minut před koncem také Adam Musil, který se podruhé trefil díky šikovné teči.