V závěrečném duelu o konečné umístění sahali hokejisté ze Dvora Králové nad Labem po vítězství ještě v základní hrací době, ale v 59. minutě poslal domácí Střecha zápas do prodloužení. V něm se ovšem osud Spartakovců naplnil, a to hodně krutě, rozhodující gól padl do jejich svatyně z hole Zmítka v čase 59:43!

HC Kohouti Česká Třebová vs. HC Slovan Moravská Třebová.
Hotovo v nejkratším možném čase. Hokejové finále si zahrají Kohouti a Spartak

Nyní se veškeré pozornost fanoušků regionálního hokeje upírá k finálové sérii HC Kohouti Česká Třebová vs. TJ Spartak Nové Město nad Metují. Hraje se opět na tří vítězná utkání, startuje se v pátek 15. března v České Třebové, další termín jsou následující: 17. března v Novém Městě, 20. března v České Třebové a případně 22. března v Novém Městě a 24. března v České Třebové.

KRAJSKÁ LIGA, o konečné umístění:

O 15. MÍSTO, 3. ZÁPAS: HC Spartak Polička – HC Dvůr Králové nad Labem 4:5 PP (1:1, 1:0, 2:3 – 0:1). Branky: 6. Střecha (Havlík), 26. Kunstmüller (Střecha), 49. Malenovský (Vondra, Zobač), 59. Střecha (Kunstmüller, Beran) – 1. Řezáč (Heligr), 44. Dvořák (Zmítko, Březák), 45. Hynek (Březák), 53. Kačerovský (Dudadík, Vognar), 65. Zmítko (Voděrek, Kačerovský). Rozhodčí: Vrba – Najman, Kukla. Vyloučení: 3:0. Bez využití. Diváci: 173.
Konečný stav série: 1:2.