Tygr Team v základní hrací době jasně vyhrál, podle pravidel tak následovalo prodloužení, v tom ale zlatý gól nepadl. Na řadu přišly nájezdy, což je silná zbraň Javornických.

Potřetí v play off se jejich zápas rozhodoval v této loterii a potřetí v ní uspěli, což jim zajistilo triumf. Bronzový post si zajistil HC 2006, jenž i podruhé přestřílel rivala z Osíka.

Výsledky MHL – finále, 2. zápas: Tygr Team – Javorník 7:2 (branky: Vomočil 3, Rozlívka, Martin Samek, Fryc, Fajfr – Nejedlý, Sobel). Stav série 1:1. Prodloužení: 0:0. Samostatné nájezdy: 1:2 (Fajfr – Novák, Pavel Cibulka). Javorník se stal vítězem městské hokejové ligy.

Utkání o 3. místo, 2. zápas: HPS Osík – HC 2006 6:8 (Drábek 2, Ait Amer Meziane 2, Šnajdr, Krutina – Pešina 4, Joukl 2, O. Chadima, Růžička). Konečný stav série: 0:2.

Skončila také skupina o 5. místo, kterou díky lepší vzájemné bilanci s Vysokým Mýtem vyhrály Dřevostavby. Za pozornost stojí, že ve svém posledním vystoupení proti Dolnímu Újezdu se Příluka přece jenom dočkala svého jediného vítězství v městské lize a její sezona tak neskončila na nule.

Konečné pořadí MHL Litomyšl: 1. Javorník, 2. Tygr Team, 3. HC 2006, 4. HPS Osík, 5. Dřevostavby/Ce­rekvice, 6. Vysoké Mýto, 7. Peak Sport, 8. Příluka, 9. ZD Dolní Újezd.

Nejlepší hráči MHL: brankář Radek Mazal (Javorník), obránce Jiří Drobný a útočník Petr Pešina (oba HC 2006).

All Stars tým MHL: Radek Mazal (Javorník) – Jiří Drobný (HC 2006), Marek Kalivoda (Tygr Team) – Petr Pešina (HC 2006), Jan Joukl (HC 2006), Jaroslav Růžek (Javorník).