Po domácí porážce 2:3 po prodloužení s Náchodem odehrála Litomyšl zbývající dva turnajové duely na zimním stadionu v Jaroměři a v obou uspěla. Proti domácímu celku z krajské ligy Královéhradecka přesvědčivě 6:3 (branky: Starý 2, Novotný 2, Kovář, Dvořák) a následně si připsala cenný skalp finalistů minulého ročníku Kohoutů z České Třebové 5:4 (Mečiar 2, Vomočil, Novotný, Starý). Rozhodující gól vstřelil Mečiar v 56. minutě, poté se jeho tým ubránil i soupeřově power play.

„Uhráli jsme dva dobré výsledky s kvalitními týmy. Dobré byly všechny tři turnajové zápasy. Sestava se stabilizuje, stále je to však příprava a nechci ji příliš přeceňovat. Prubířským kamenem pro nás bude první soutěžní utkání v Hlinsku,“ řekl staronový litomyšlský trenér Jan Svatoš.

Nastoupili: Kalousek (Klička) – Mečiar, Solnička, Novotný, Dvořák, Starý, Bor, Barkóci, Šklíba, Jankovský, Hynek, Polák, Budina, Pilavka, Kovář, Skoumal, Voříšek, Bláha, Vomočil, Musil.

Konečné pořadí turnaje: 1. HC Litomyšl (7), 2. HC Náchod (5), 3. HC Kohouti Česká Třebová (3), 4. HC Jaroměř (3).