První tým se dnes chystá na vstup do Letních hokejových her. Soupeřem mu bude od 18 hodin v enetria areně Mladá Boleslav. Bruslaři už mají úvodní vystoupení za sebou. Doma zdolali Liberec a utábořili se v čele tabulky.

„Boleslav bude hrát ve velkém tempu, očekávám zápas nahoru dolů. Rádi bychom navázali na turnaj, který jsme odehráli v Itálii,“ říká pardubický asistent trenéra Marek Zadina.

Se svými kolegy cílí na posun ve hře celého týmu.

„Chceme, aby se začaly ukazovat věci, které děláme v tréninku. Aby se už objevila lepší souhra formací. Zkrátka abychom se posouvali dál v přípravě směrem k extralize,“ má jasno Marek Zadina.

Navrátilce do Pardubic čeká první zápas v důvěrně známém prostředí.

„Jsme rádi, že můžeme hrát poprvé doma. Věřím, že se na nás přijde podívat spousta našich fanoušků,“ přeje si.

Přestože se jedná o přípravný duel, nebude tak obyčejný. Organizace Dynama se rozhodla poděkovat všem hasičům, kteří mají po splnění jednoduchých podmínek vstup zdarma.

Zdroj: Youtube

Příprava čeká i B tým Dynama. Zatím odehrál dvě utkání. Na chrudimském ledě porazil Žďár 4:2 a pak prohrál v Kolíně 5:4 po prodloužení. Dnes od 18 hodin vyzve doma Vrchlabí. Zápas je pikantní, protože do Chrudimi přešla Chance liga právě z města Horalů.

Pardubické B mužstvo také potěší diváky připravovanou autogramiádou, které se uskuteční již zítra od půl páté v prostorách před hokejovým stadionem v Chrudimi. Fanoušci se budou moct vyfotit například s manažerem Tomášem Rolinkem.