Ze tří duelů, které zbyly na programu, se dvakrát prodlužovalo. V Poličce bralo druhý bod v nastavené pětiminutovce Hlinsko, pro domácí Spartak se i tak jednalo o první zisk v sezoně. Chrudimští hokejisté vypálili v zápase s Chocní dvojnásobný počet střeleckých pokusů než soupeř, ten však byl mnohem efektivnější, což se potvrdilo i v prodloužení. Litomyšl měla v souboji s lanškrounskými Orly výtečnou první a poslední třetinu, což jí stačilo na hladkou výhru a posun na průběžné druhé místo v krajské lize.

KL PARDUBICKA, 5. kolo:

HC Chrudim – HC Spartak Choceň 5:6 PP (2:1, 0:3, 3:1 – 0:1). Branky: 2. Cvrček (Kostka, Pilař), 14. Dobiáš (Langr, Plch), 48. Kostka (Polák, Linhart), 49. Linhart (Hejduk, Langr), 49. Hykl (Formánek, Felcman) – 7. Prachař (Polák), 30. Novotný (Krejza, Polák), 32. Pulpán (Šeda), 35. Pilař (Adámek, Lichtág), 54. Polák (Rudy, Knytl), 63. Krejza (Knytl, Šeda). Rozhodčí: Vepřovský – Říha, Schaffer. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:2. Diváci: 210.

HC Litomyšl – TJ Orli Lanškroun 7:1 (3:0, 0:1, 4:0). Branky: 3. Barkóci (Švec), 12. Jakubec (Barkóci), 16. Edl (Jonáš), 43. Jakubec (Voříšek), 45. A. Půlpán (Stoklasa, T. Půlpán), 55. T. Půlpán (A. Půlpán, Stoklasa), 58. Škvor (Voříšek) – 37. Dvořák (Šembera). Rozhodčí: Vrba – Najman, Kalus. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Diváci: 156.

HC Spartak Polička – HC Hlinsko 4:5 PP (1:2, 2:1, 1:1 – 0:1). Branky: 3. Boštík (Poul, Kunstmüller), 35. Malenovský (Prokopec), 35. Plachý (Krajíček), 49. Poul (Vondra, Prokopec) – 4. Chvojka (Grygar, Bouška), 18. Chvojka (Beneš, Hron), 34. Štěpánek (Grygar), 44. Brožek (Hudec), 63. Hudec (Brožek). Rozhodčí: Rulíček – Hájková, Pošvář. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 134.

HC Slovan Moravská Třebová – HC Kohouti Česká Třebová odloženo.

1. Česká Třebová (4 zápasy/12 bodů), 2. Litomyšl (5/9), 3. Chrudim (5/9), 4. Hlinsko (5/8), 5. Moravská Třebová (4/7), 6. Choceň (5/5), 7. Lanškroun (4/3), 8. Polička (4/1).

Příští program:

Středa 12. října – 18.30: Litomyšl – Chrudim, Česká Třebová – Polička, Choceň – Moravská Třebová, 19.00: Lanškroun – Hlinsko.