HC Ledeč nad Sázavou – HC Spartak Polička 3:6 (0:1, 0:4, 3:1). Branky: 41. Brýdl (Hrabaň), 49. Hrabaň (Brýdl), 57. Převor – 9. Mahel (Boháček), 30. Škarýd (Fúzik, Szilva), 33. Szilva (Máša), 34. Šedý (Jindra, Mahel), 36. Šedý (Jindra), 51. Hejtmánek (Grubhoffer). Rozhodčí: Hájek – Teplý, Budinský. Vyloučení: 8:2, navíc Poledne 10 min. OT, Hrabaň 10 min. OT, Hájek OK, Didiáš 5 min. + TH (všichni Ledeč). Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Polička: Šauer – Cik, Pospíšil, Máša, Grubhoffer, Hejtmánek, Mahel – Szilva, Fúzik, Škarýd, Jindra, Šedý, Boháček, Vacek, Šimon, Tobiáš.

Hosté splnili další bodovou „povinnost", když po dvou třetinách nebylo o výsledku žádných pochyb a třetí se jen dohrávala. V úvodní části zahodili, co se dalo, hrálo se na jednu branku, ale na střelecké vyjádření své převahy si Spartak musel počkat do poloviny zápasu.

Domácí měli potíže s disciplínou, byli často vylučovaní, což vyvrcholilo zkratem Didiáše, který nastřelil hlavního rozhodčího pukem, zranil ho a zápas potom museli dopískat čároví.

Spartak si na další duel v Poháru Vladimíra Martince počká až do příštího čtvrtka, kdy se představí na ledě druhého Hlinska a tam půjde o to, který celek si vytvoří nejlepší výchozí pozici pro play off.