JAKUB ŠMEJC. Klučina se narodil v Litomyšli 22. března v 17.22 hodin. Vážil 3,55 kilogramu a měřil 52 centimetrů. Tatínek Jakub si na příchod syna počkal přímo na porodním sále a podpořil manželku Zuzanu. Doma ve Skutči se na brášku těší roční Dominik.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

LUCIE MATOUŠKOVÁ. Andrea Klimešová a Jan Matoušek mají od 22. března druhou dceru. Ve svitavské porodnici holčičce naměřili 49 centimetrů a navážili 3,45 kilogramu. V Kunčině se na sestřičku těší čtyřletá Nicolka.

Zdroj: Deník/Květa Korbářová

SAMUEL ČMARADA. Ve svitavské porodnici se 20. března narodil Žanetě a Markovi z Krnova synek. Sestřičky hošíkovi naměřily 50 centimetrů a navážily 3,3 kilogramu. S bráškou si doma bude hrát dvouapůlletý Mareček.

Zdroj: Deník/Květa Korbářová

KATEŘINA HERZOGOVÁ.  Holčička se narodila v Litomyšli 20. března v 7.12 hodin. Vážila 2,75 kilogramu a měřila 47 centimetrů. Rodiče Žaneta a Jan si dcerku odvezou do Chocně. Na Katku se těší i sestřička Terezka.

KATEŘINA HERZOGOVÁ. Holčička se narodila v Litomyšli 20. března v 7.12 hodin. Vážila 2,75 kilogramu a měřila 47 centimetrů. Rodiče Žaneta a Jan si dcerku odvezou do Chocně. Na Katku se těší i sestřička Terezka.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

ZUZANA KAŠPAROVÁ. Malá slečna se narodila v Litomyšli 21. března v 5.21 hodin. Vážila 2,55 kilogramu a měřila 47 centimetrů. Manželé Gabriela a Petr bydlí v Chocni, kde se na miminko těší i osmiletá Terezka.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

ELIŠKA FRAJDLOVÁ. Holčička přišla na svět v litomyšlské porodnici 21. března v 9.15 hodin. Vážila 3,9 kilogramu a měřila 52 centimetrů. Rodiče Pavlína a Martin si dcerku odvezou do Čisté, kde se na sestřičku těší sedmiletý Martin a tříletá Terezka.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

VIKTORIE DOLEŽALOVÁ. Dcera Venduly Černé a Jiřího Doležala se narodila v Litomyšli 17. března v 7.51 hodin. Vážila 2,6 kilogramu a měřila 47 centimetrů. Bydlet bude v Poličce.

Zdroj: Archiv rodiny

MAXMILIÁN CHADIMA. Chlapeček se narodil v Litomyšli 20. března ve 13.53 hodin. Vážil 2,9 kilogramu a měřil 48 centimetrů. Na brášku se těšila i čtyřletá Stella. Manželé Marie a Jaroslav bydlí v Litomyšli.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

DANIEL VRÁTIL. Manželé Pavla a Aleš přivedli 21. března v 1.14 hodin v Litomyšlské nemocnici na svět syna Daniela.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

ANTONÍN A TOBIÁŠ HORÁKOVI. Dvojčátka se narodila manželům Markétě a Antonínovi v Litomyšli ve středu 23. března. Toník přišel na svět ve 4.07 hodin, vážil 2,05 kg a měřil 46 cm. Tobiáš vykoukl na svět o minutu později. Vážil 2,25 kg a měřil 47 cm.

Zdroj: Deník/Iveta Nádvorníková

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
McDonald's Cup. Je tu 23. ročník.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: McDonald's Cup