NATÁLIE KUČEROVÁ. Holčička spatřila světlo světa 19. května ve 22.16 hodin ve svitavské porodnici. Vážila 3,2 kilogramu a měřila půl metru. S rodiči Martinou a Janem bude  doma v Chrastové Lhotě.

NATÁLIE KUČEROVÁ. Holčička spatřila světlo světa 19. května ve 22.16 hodin ve svitavské porodnici. Vážila 3,2 kilogramu a měřila půl metru. S rodiči Martinou a Janem bude doma v Chrastové Lhotě.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

MONKHJIN BAASANBAT. Holčička přišla na svět 21. května ve 3.56 hodin ve svitavské porodnici. Vážila 3,3 kilogramu a měřila 48 centimetrů. Tatínek Baasanbat byl mamince Erdenesuvd u porodu oporou. Doma ve Svitavách se na sestřičku těší také dvouletá Mešeel

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

ELIŠKA ADÁMKOVÁ. Malá slečna se narodila 22. května v 9.36 hodin ve svitavské porodnici. Vážila 2,98 kilogramu a měřila půl metru. Tatínek Břetislav byl mamince Pavle u porodu oporou. Doma budou v Ostrém Kameni.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

PETRUŠKA POPELKOVÁ. Rodiče Lenka a Vojtěch z Poličky se od 20. května 23 hodin a čtyř minut radují za narození dcerušky. Sestřičky ve svitavské porodnici jí navážily 3,65 kilogramu a naměřily 51 centimetrů.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

STANISLAV NEUBAUER. Hoch se narodil 19. května v 15.23 hodin ve svitavské porodnici. Sestřičky mu navážily 3,33 kilogramu a naměřily půl metru. S rodiči Lenkou a Stanislavem bude bydlet ve Svitavách.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

JAN SALKA. Spatřil světlo světa 19. května ve 2.59 hodin v litomyšlské porodnici. Vážil 4,05 kilogramu a měřil 51 centimetrů. S rodiči Janou a Tomášem a roční sestřičkou Anetkou bude doma v Litomyšli.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

KATEŘINA JAŠŇÁKOVÁ. Dceruška manželů Aleny a Pavola ze Zhoře přišla na svět 20. května v 7.49 hodin v litomyšlské porodnici. Sestřičky jí navážily tři kilogramy a naměřily 47 centimetrů.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

ZUZANA HÁROVNÍKOVÁ. Holčička přišla na svět 20. května ve 13.30 hodin v litomyšlské porodnici. Vážila 3,4 kilogramu a měřila 52 centimetrů. S rodiči Janou a Lukášem bydlí v Čisté.

Zdroj: Deník/Tereza Dolinová

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO Z REGIONU
McDonald's Cup. Je tu 23. ročník.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: McDonald's Cup