Dolní Újezd – Králíky 2:1

Domácí měli od úvodního hvizdu navrch, ale slibné šance v podání Havrana, Nováka a Fulíka zůstaly bez využití. Až ve 33. minutě se měnil stav, když po velkém závaru před Valčíkem skončil balon za čárou zřejmě přičiněním králických beků. Hned po přestávce vymetl šibenici M. Vomáčka a navíc se zranil brankář Valčík, kdo však čekal uklidnění na újezdských kopačkách, mýlil se. V 55. minutě pohodlně skóroval Musil, domácí znervózněli a upadli do křeče. Přesto mohli v několika případech vedení pojistit, J. Vomáčka trefil hlavou břevno a z dalšími pokusy si poradil náhradník Halanič. V 80. minutě sahali hosté po remíze, ve vyložené pozici se ocitl Krejčí, ale Janecký stačil jeho střelu vytěsnit na tyč. V nastavení ještě Novák orazítkoval z trestného kopu z velké dálky břevno. Domácí vyhráli po zásluze, ale herní pohoda jim stále chybí.

Fakta – branky: 33. vlastní, 47. M. Vomáčka – 55. Musil. Rozhodčí: O. Bleša (Chrudim), ŽK 1:1, diváků: 250, poločas: 1:0. Sokol Dolní Újezd: Janecký – Havran, Kučera, Hladík, Vosmek, Mar. Vomáčka, Kuta, Novák, Fulík, Heinisch, Jan Vomáčka (J. Částek, Kubeš).

František Jandáček, trenér Sokola: Z naší strany to byl špatný výkon, jeden z nejhorších domácích za mého působení. Soupeři se krátce po přestávce zranil brankář, místo něj nastoupil hráč z pole a my jsme ho nebyli schopni překonat. Bůh stál tentokrát při nás, vítězství 2:1 bylo hodně šťastné. Králíky se představily v dobrém světle.