FKASPce –M. Třebová 2:0 Milan Nekuda, trenér Slovanu: Utkání se odehrávalo mezi vápny, my jsme přestáli díky Kryštofovi dvě šance domácích v první půli, jinak jsme drželi více méně vyrovnanou hru. Stejně to bylo po změně stran, kolem 70. minuty už hra domácích začala ochabovat a vypadalo to na bezbrankovou remízu. Pak ovšem zaúřadoval hlavní rozhodčí, který nás doslova popravil, když odpískal penaltu poté, co náš hráč při odkopu trefil protihráče míčem. My jsme pak otevřeli obranu a soupeř v závěru přidal druhý gól, ten už nic neřešil. Domácí si za větší aktivitu asi vítězství zasloužili, ne však tímto způsobem.“

Svitavy – Prachovice 4:0 Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy: Naše vítězství bylo vysoké a zcela zasloužené, soupeře jsme přehrávali po celých 90 minut. Navíc jsme nedali čtyři nebo pět dalších vyložených šancí, hosté se nedostali vůbec k ničemu. Výsledek je pro nás důležitý vzhledem k situaci v tabulce, pevně věřím, že se to kladně projeví na zlepšených výkonech v následujících utkáních. Výhra byla dílem celého kolektivu, pokud bych měl vyzdvihnout jednoho hráče, tak navrátilce Vacka, jenž byl v útoku velice platný.

Polička – Tesla B 2:4 Pavel Schejbal, trenér Poličky: „Je to neustále ta stejná obehraná písnička. Hra byla pěkná, vyrovnaná, v poli jsme byli většinu času lepší, co je to však platné, když na jeden gól dokážeme spotřebovat pět tutovek a navíc uděláme neuvěřitelné chyby v obraně. Musíme se z toho teď dostat sami, nikdo nám nepomůže. Jde o to protrhnout konečně tu střeleckou smůlu a půjde to.