Prachovice - Polička 0:3

Hosté měli zápas pod kontrolou, od počátku se vyvíjel v jejich prospěch. Převahu zúročili v 18. minutě, kdy se po individuální akci Opiny prosadil Zaal. Zřejmě klíčový moment celého utkání přišel ve 25. minutě, kdy po sólovém úniku zachraňoval za překonaným Dittrichem odkopem na poslední chvíli L. Král. Další ránu uštědřila Polička svému soupeři „do šatny“, kdy se po Opinově uličce dostal před Dunku Petr a chladnokrevně jej obstřelil – 0:2. Obavy z nástupu Holcimu do druhé půle hosté zažehnali hned v 52. minutě, kdy se po standardní situaci podruhé v zápase trefil Zaal. Tím poličský celek plně převzal režii zápasu do svých rukou a měl několik šancí ke zvýšení náskoku, ať už v podání V. Krále či Petra. Domácí zahrozili jenom z několika náznaků především zkušeným Budinským, ale hostující defenziva na rozdíl od minulých utkání tentokrát nechybovala. Výhra Poličky je zasloužená.

Dobříkov - Svitavy 0:1

Domácí chtěli napravit debakl ze Živanic, což v úvodu dokumentovali pokusem Zahradníka do tyče. Pak převzaly iniciativu Svitavy a ve 39. minutě se jim povedl jeden z rychlých kontrů, když po akci Vacka pohodlně zakončil Jílek. Po změně stran se domácí přes pozornou svitavskou defenzivu dostali do dvou vyložených šancí, ale výborně chytající Lampárek se jak proti Houžvičkovi, tak i Zahradníkovi vytáhl. Když se na druhé straně neujal ani protiútok agilního Vacka, skončil zápas nejtěsnější výhrou hostů.

Hlinsko - Moravská Třebová 2:1

Vyrovnané bojovné utkání Slovan nedokázal dotáhnout k úspěšnému konci. Lepší vstup Hlinska zúročil po dvaceti minutách Uchytil, zvýšenou aktivitu hostů přetavil v zasloužené vyrovnání na 1:1 po změně stran Kašpar. Schylovalo se k dělbě bodů, proti ale byl muž zápasu Uchytil, jenž sedm minut před koncem strhl výhru na hlineckou stranu. Snaha hostů pak už byla marná.