Takže musí být rádi, že se následnou sérii bodových zápasů posunuli v I. A třídě na sedmý flek a s devatenácti body se odpoutali od spodních vod.

„Podzim dělím na dvě části,“ potvrzuje trenér JIŘÍ ČEJKA. „V prvních pěti utkáních jsme nezískali ani bod, potom jsme osmkrát neprohráli. Po tragickém začátku tak nakonec jsem relativně spokojen,“ připouští mladý kouč, který má za sebou první trenérský půlrok.

„Co se týče předváděné hry, nebyla vždycky podle našich představ. Důvodů mohlo být více. Ať už to byla změna na trenérském postu po dlouhé době, absence hráčů v utkáních, možná i moje větší nároky na hráče. V zimě bude určitě na čem pracovat,“ zdůrazňuje Čejka.

„Silnou stránku týmu bych viděl v tom, že po zmíněném špatném začátku jsme se dokázali semknout, zabrali jako mančaft a získané body na hřišti doopravdy odmakali. Naopak mě zklamala značná neúčast většinou mladých hráčů na zápasech,“ ohlíží se za podzimem.

„Náš projev doma a venku se zásadně nelišil, pouze mě ve venkovních utkáních mrzela slabá střelecká produktivita, a to při poměrně velkém počtu vytvořených šancí. Jako nejvydařenější vystoupení bych hodnotil vítězství ve Vysokém Mýtě a duel se Zámrskem. Naopak nejhorší výkony jsme podali v domácích zápasech s Rosicemi nad Labem a Libišany,“ vyjádřil se Jiří Čejka, který nevidí sílu svého mančaftu v individualitách. „Myslím, že jednotlivci nijak moc nevyčnívali a úspěchy byly podpořeny poctivou prací celého kolektivu.“

„Zimní příprava nevybočí ze zvyklostí let minulých. Trénovat budeme v hale, využijeme kopcovitého terénu kolem obce a jednou týdně také umělou trávu. Do toho přijdou přípravné zápasy a tradiční soustředění. Posílení řešíme, máme v kraji dva týmy a počet hráčů tomu není adekvátní,“ dodal Jiří Čejka.