Čtyři nuly na prvních pěti řádcích a k tomu další překvapení, to všechno pořadím docela slušně zamávalo. Jenom dvě chyby udělal a 14 bodů získal TOMÁŠ HORKÝ z Litomyšle (startovní číslo SY0286). Stává se vítězem kola a v redakci si může převzít cenu od pivovaru Rychtář. Totéž platí pro další výherce, jež tak ještě neučinili. Čtveřice nejlepších hráčů v celkovém pořadí dosáhla na padesátibodovou hranici.

1. - 4. místo

SY0094 Kamil Koníček, Polička 8 50

SY0143 Barbora Kuncová, Staré Město 8 50

SY0140 Leopold Öhler, Jaroměřice 5 50

SY0034 Julius Premauer, Bystré 5 50

5. - 10. místo

SY0006 Petr Sedlák, Staré Město 11 47

SY0194 Veronika Hořínková, Litomyšl 8 47

SY0185 Klára Merglová, Litomyšl 8 47

SY0071 Lucie Hárychová, Koclířov 5 47

SY0147 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 2 47

SY0012 František Boštík, Poříčí -1 47

11. - 25. místo

SY0105 Jaroslav Marek, Svitavy 5 45

SY0097 Emilie Bidmonová, Polička 8 44

SY0098 Karel Geba, Polička 8 44

SY0139 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 44

SY0145 František Kunc st., Staré Město 8 44

SY0085 Gabriela Tobiášová, Polička 8 44

SY0115 Anna Brychtová, Kunčina 5 44

SY0219 Miroslav Čori, Bystré 5 44

SY0028 Helena Benešová, Trstěnice 2 44

SY0114 Ondřej Brychta, Kunčina 2 44

SY0021 Ladislav Holomek, Makov 2 44

SY0231 Kateřina Písková, Jaroměřice 2 44

SY0068 Jan Sehnal, Svitavy 2 44

SY0218 Jarmila Jachymiáková, Bystré -1 44

SY0096 Petr Stoklásek, Polička -1 44

26. 40. místo

SY0267 Rudolf Jahoda, M. Třebová 5 42

SY0126 František Bušina, M. Třebová 0 42

SY0195 Miroslav Horský, Litomyšl 8 41

SY0169 Jiří Elčkner st., Trstěnice 5 41

SY0212 Michal Novotný, Nedvězí 5 41

SY0159 Marcel Pánik, Rychnov 5 41

SY0024 Petr Vajrauch, Trstěnice 5 41

SY0091 Jitka Vajsová, Polička 5 41

SY0100 Milan Češka st., Polička 2 41

SY0019 Miloš Drmola, Svitavy 2 41

SY0037 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 41

SY0150 Stanislav Mixán, Boršov 2 41

SY0233 Jana Písková ml., Jaroměřice 2 41

SY0207 Jana Zemanová, Jarošov 2 41

SY0027 Marek Beneš, Trstěnice -1 41

41. 56. místo

SY0130 Jiří Navrátil, Dětřichov 11 39

SY0107 Jarmila Andrlíková, Svitavy 0 39

SY0205 Roman Greguš st., Litomyšl 8 38

SY0236 Irena Krčová, Horní Štěpánov 8 38

SY0237 Milan Mackerle, Jaroměřice 8 38

SY0110 Martin Zedník st., Svitavy 8 38

SY0117 Josef Brychta, Kunčina 5 38

SY0216 Jiří Drábek, Nedvězí 5 38

SY0036 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 38

SY0217 Ludvík Jachymiák, Bystré 5 38

SY0031 František Sedlák, Úsobrno 5 38

SY0111 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 2 38

SY0171 Karel Štorek, Cerekvice 2 38

SY0173 Václav Zavřel, Dolní Újezd 2 38

SY0170 Jiří Elčkner ml., Čistá -1 38

SY0022 Martina Holomková, Makov -1 38

57. 83. místo

SY0280 Václav Obolecký ml., Polička 2 37

SY0264 Lukáš Vágner, Radkov 5 36

SY0286 Tomáš Horký, Litomyšl 14 35

SY0242 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 8 35

SY0184 Josef Mergl, Litomyšl 8 35

SY0156 František Přichystal, M. Třebová 8 35

SY0113 Tomáš Brychta, Kunčina 5 35

SY0095 Radka Cihlářová, Polička 5 35

SY0118 Jitka Ranftnerová, M. Třebová 5 35

SY0160 Gabriela Sekaninová, Rychnov 5 35

SY0137 Jan Soldán, M. Třebová 5 35

SY0025 Josef Vajrauch, Trstěnice 5 35

SY0061 Alena Slabá, Svitavy 2 35

SY0058 Anja Slabá, Svitavy 2 35

SY0059 Anna Slabá, Svitavy 2 35

SY0057 František Slabý, Svitavy 2 35

SY0054 Dominik Slabý, Svitavy 2 35

SY0060 Pavel Slabý, Svitavy 2 35

SY0062 Tomáš Slabý, Svitavy 2 35

SY0055 Ondřej Slabý, Svitavy 2 35

SY0056 Petr Slabý, Svitavy 2 35

SY0063 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 35

SY0008 Ladislav Slaník, Svitavy 2 35

SY0080 Jaroslav Švanda, Polička 2 35

SY0157 Olga Hrubá, M. Třebová -1 35

SY0158 Zdeněk Hrubý, M. Třebová -1 35

SY0121 Luboš Komprda, M. Třebová -1 35

84. 108. místo

SY0249 Petr Jílek, Polička 5 33

SY0245 Antonín Brázda, Jaroměřice 0 33

SY0155 Jiří Bílý, M. Třebová 8 32

SY0193 Sandra Horská, Litomyšl 8 32

SY0011 Josef Ambros, Křenov 5 32

SY0227 Hana Koutná, Jaroměřice 5 32

SY0129 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 32

SY0243 Daniela Písková, Jaroměřice 5 32

SY0187 Václav Benda, Litomyšl 2 32

SY0112 Jana Klíčová, Hradec n/S 2 32

SY0043 Radek Navrátil, Pomezí 2 32

SY0178 Václav Němec, Litomyšl 2 32

SY0228 Jan Pazdírek, Jaroměřice 2 32

SY0224 Olga Shelongová, Praha 2 32

SY0002 Marie Smolejová, Kamenná Horka 2 32

SY0192 Jiří Stibůrek, Čistá 2 32

SY0191 Irena Stibůrková st., Čistá 2 32

SY0038 Jaroslav Šlesinger, Čistá 2 32

SY0174 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -1 32

SY0175 Luděk Marčík, Osík -1 32

SY0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd -1 32

SY0209 Matěj Šilar, Jarošov -1 32

SY0229 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice -1 32

SY0164 Jaroslav Urban ml., Petrov n/D -1 32

SY0108 Kamila Zedníková, Svitavy -1 32

109. 139. místo

SY0279 Václav Obolecký st., Polička 2 31

SY0256 Ladislav Hladký, Sebranice 0 31

SY0020 Tomáš Holomek, Makov 0 31

SY0250 Roman Roch, Polička 2 30

SY0247 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 2 30

SY0239 Bohumil Marek, Jaroměřice 0 30

SY0181 Jiří Boštík, Vidlatá Seč -4 30

SY0153 Věra Dosedělová, M. Třebová 8 29

SY0167 Lubomír Klusoň, Chotěnov 8 29

SY0135 Jana Kumstátová, Staré Město 8 29

SY0077 Andrea Gibiecová, Polička 5 29

SY0203 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 29

SY0005 František Hemerka, Svitavy 5 29

SY0290 Klára Kaderková, Svitavy 5 29

SY0124 Alois Komprda, M. Třebová 5 29

SY0123 Libuše Komprdová, M. Třebová 5 29

SY0144 František Kunc ml., Staré Město 5 29

SY0001 František Smolej, Kamenná Horka 5 29

SY0189 Andrea Stibůrková, Čistá 5 29

SY0190 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 29

SY0211 Jiří Fečko, Opatov 2 29

SY0120 Štefan Gallik, M. Třebová 2 29

SY0222 Josef Jirmásek, Polička 2 29

SY0109 Martin Zedník ml., Svitavy 2 29

SY0042 Libor Bednář, Pomezí -1 29

SY0152 Bedřich Doseděl, M. Třebová -1 29

SY0210 Ivan Dostál, Jarošov -1 29

SY0168 Šárka Elčknerová, Čistá -1 29

SY0223 Jana Jirmásková, Polička -1 29

SY0082 Tomáš Kubát, Polička -1 29

SY0208 Šimon Šilar, Jarošov -4 29

140. 162. místo

SY0278 Josef Mráz, Svitavy 5 28

SY0270 Tomáš Bílý, M. Třebová 5 27

SY0259 Jaroslav Kaderka, Svitavy 5 27

SY0262 Josef Popelka, Polička 2 27

SY0106 Vladimír Havránek, Svitavy 0 27

SY0051 Václav Roušar, Svitavy -4 27

SY0101 Milan Češka ml., Polička 5 26

SY0076 Miroslav Jílek, Polička 5 26

SY0213 Martina Novotná, Nedvězí 5 26

SY0146 Jakub Straka, Staré Město 5 26

SY0088 Petr Blažek, Polička 2 26

SY0039 Bohumil Čížek, Svitavy 2 26

SY0103 Eva Mlynářová, Svitavy 2 26

SY0240 Pavel Navrátil, Jaroměřice 2 26

SY0032 Jiří Premauer, Litomyšl 2 26

SY0092 Vladimír Smejkal, Pomezí 2 26

SY0142 Miloslava Straková, Staré Město 2 26

SY0007 Kristýna Bednaříková, Svitavy -1 26

SY0235 Martin Krč, Horní Štěpánov -1 26

SY0073 Pavel Marek, Polička -1 26

SY0179 Roman Stibůrek, Čistá -1 26

SY0086 Martin Tobiáš, Polička -1 26

SY0238 Petr Valenta, Jaroměřice -1 26

163. 188. místo

SY0255 Marie Hladká, Sebranice 0 25

SY0282 Lenka Kaderková, Svitavy -1 25

SY0265 Jaroslav Vágner, Radkov 8 24

SY0277 Josef Mastík, Sebranice 2 24

SY0026 Jiří Frank, Trstěnice -1 24

SY0066 Patrik Roušar, Svitavy -4 24

SY0067 Radek Roušar, Svitavy -4 24

SY0065 David Roušar, Svitavy -4 24

SY0064 Eva Roušarová, Svitavy -4 24

SY0257 Jindřich Tomiška ml., Opatov -4 24

SY0162 Tomáš Urban, Litomyšl 11 23

SY0183 Miloš Mergl, Litomyšl 8 23

SY0087 Karel Němec, Korouhev 8 23

SY0030 Jiřina Benešová, Trstěnice 5 23

SY0070 Jiří Hárych ml., Koclířov 2 23

SY0188 Martin Jirásek, Janov 2 23

SY0230 Milan Písek, Jaroměřice 2 23

SY0177 Radovan Rumler, Litomyšl 2 23

SY0116 Lucie Šabatová, Lanškroun 2 23

SY0149 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 23

SY0104 Jan Mlynář, Svitavy -1 23

SY0102 Lenka Mlynářová, Svitavy -1 23

SY0033 Jaroslava Premauerová, Bystré -1 23

SY0234 Marek Soural, Úsobrno -1 23

SY0206 Jaroslav Zeman, Jarošov -1 23

SY0029 Petr Beneš, Trstěnice -4 23

189. 215. místo

SY0263 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 5 22

SY0141 Milan Berka ml., Jevíčko 0 22

SY0254 Veronika Hladká, Sebranice 0 22

SY0260 Jan Kaderka, Svitavy 5 21

SY0253 Stanislav Kučera, Polička 5 21

SY0133 Ladislav Khýr, Staré Město 2 21

SY0131 Alena Khýrová, Staré Město 2 21

SY0248 Vojtěch Sajdl, Svitavy 2 21

SY0268 Pavel Sotorník, M. Třebová 2 21

SY0269 Jaroslav Mahdal, M. Třebová -1 21

SY0221 Olga Jirmásková, Polička 8 20

SY0083 Jiří Tobiáš, Polička 8 20

SY0220 Martin Jirmásek, Polička 5 20

SY0226 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 20

SY0009 Gustav Kovář, Vítějeves 5 20

SY0119 Tomáš Horák, M. Třebová 2 20

SY0045 Miroslav Kotlář, Svitavy 2 20

SY0089 Markéta Krystýnková, Polička 2 20

SY0049 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 2 20

SY0182 Monika Merglová, Litomyšl 2 20

SY0232 Jana Písková st., Jaroměřice 2 20

SY0125 Ivan Vala, M. Třebová 0 20

SY0291 Pavel Krystýnek, Bystré -1 20

SY0154 Jan Schneider, M. Třebová -1 20

SY0151 Bohuslav Štrajt, Boršov -1 20

SY0081 Oldřich Černý, Polička -4 20

SY0044 Josef Lednický, Svitavy -4 20

216. 231. místo

SY0252 Petr Bednář, Sádek 5 18

SY0292 Jaroslav Fuchsa, Svitavy 0 18

SY0273 Vlasta Jelínková, Morašice 0 18

SY0276 Marek Boštík, Poříčí -1 18

SY0148 Michal Racl, M. Třebová -1 18

SY0075 Pavel Zahradník, Polička 5 17

SY0093 František Bidmon, Polička 2 17

SY0079 Miroslav Kmošek, Polička 2 17

SY0241 Luděk Knoll st., Jaroměřice 2 17

SY0275 Bohumil Válek, Nová Sídla 0 17

SY0284 Pavel Kotlář, Květná -1 17

SY0078 Jiří Vávra, Polička -4 17

SY0023 Ludmila Holomková, Makov 0 16

SY0180 Miloslava Čermáková, Osík -1 16

SY0274 Pavel Kmošek, Morašice 0 15

SY0136 Kateřina Havranová, M. Třebová -4 15

232. 255. místo

SY0197 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 8 14

SY0161 Jaroslav Urban st., Litomyšl 8 14

SY0046 David Kotlář, Svitavy 5 14

SY0134 Petr Kumstát, Staré Město 5 14

SY0090 Vladimír Vajs, Polička 5 14

SY0186 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 14

SY0047 Jindřich Tomiška st., Opatov 2 14

SY0163 Pavel Urban, Litomyšl 2 14

SY0072 Jaroslav Dittrich, Polička -1 14

SY0084 Iva Tobiášová, Polička -1 14

SY0225 Dan Shelong, Praha -4 14

SY0010 Antonín Slaník, Svitavy -4 14

SY0266 Vladimír Vacek, M. Třebová 5 13

SY0272 Roman Dostál, Svitavy 2 12

SY0015 Ludmila Kudová st., Pomezí 0 12

SY0166 Tomáš Rumler, Litomyšl 0 12

SY0041 František Báča, Rohozná -1 12

SY0013 Pavel Drobný, Poříčí 2 11

SY0165 Josef Novák, Litomyšl 2 11

SY0004 Pavel Schejbal, Svitavy 2 11

SY0202 Jan Hudeček, Vidlatá Seč -1 11

SY0246 Radka Háderová, Jaroměřice -4 11

SY0017 Ludmila Kudová ml., Pomezí 0 9

SY0127 Miroslav Rolinek, M. Třebová 0 9

256. 286. místo

SY0296 Marina Brázdová, Svitavy -1 8

SY0244 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 8

SY0214 Helena Novotná, Nedvězí -4 8

SY0215 Karel Drábek, Nedvězí -7 8

SY0285 Martin Beran, Němčice 0 7

SY0289 Anna Hořínková, Litomyšl -1 7

SY0132 Aťka Khýr, Staré Město 2 6

SY0014 Roman Kuda st., Pomezí 0 6

SY0300 Anna Bisová, Karle -4 6

SY0251 Libor Kvapil, Sádek -4 6

SY0310 Ludvík Drápela, Ostrý Kámen 5 5

SY0309 Jaroslav Trávníček, Čistá 5 5

SY0138 Lukáš Straka, Staré Město 2 5

SY0074 Jiří Urbánek, Polička 2 5

SY0035 Jan Ehrenberger, Svitavy 0 5

SY0287 Pavel Chadima, Litomyšl 0 5

SY0303 Pavel Kollár, Bystré 0 5

SY0201 Adam Jirout, Litomyšl -1 5

SY0295 Jan Bis, Svitavy -4 5

SY0293 Marie Homolová, Svitavy -4 5

SY0306 Miroslav Čejka, Svitavy 5 4

SY0261 Josef Zouhar, Hradec n/S -1 3

SY0040 Daniel Beneš, Polička -4 3

SY0204 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 2

SY0316 Milada Novotná, Mělník 2 2

SY0172 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 2 2

SY0305 Michal Brázda, Svitavy 0 2

SY0048 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 2

SY0288 Břetislav Kladiva, Litomyšl 0 2

SY0069 Pavla Greplová, Koclířov -1 2

SY0196 Lucie Hořínková, Litomyšl -7 2

287. 323. místo

SY0307 Růžena Hrdličková, Svitavy -1 1

SY0281 Martin Kalášek, Borovnice -1 1

SY0258 Eduard Brázda, Svitavy -7 1

SY0050 Lucie Kořistková, Svitavy -7 1

SY0283 Zdeněk Opletal, Kunčina -1 0

SY0301 Josef Bis, Karle -7 0

SY0302 Leoš Mihola, Svitavy -10 0

SY0199 Jaroslav Jirout, Litomyšl 11 -1

SY0271 Romana Fuxová, Svitavy 0 -1

SY0018 Pavel Jílek, Pomezí 0 -1

SY0314 Václav Bis, Lukavec -1 -1

SY0318 Martin Fišer, Vendolí -1 -1

SY0311 Vojtěch Pilař, Svitavy -1 -1

SY0322 Zdeněk Tesař ml., Vendolí -1 -1

SY0321 Zdeněk Tesař st., Vendolí -1 -1

SY0297 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -4 -1

SY0299 Adrian Vaněk, Litomyšl 0 -2

SY0052 Adéla Kořistková, Svitavy -4 -2

SY0053 Milan Kořistek, Svitavy -10 -2

SY0122 Eduard Čehovský, Rozstání -1 -4

SY0003 Karel Kuběna, Svitavy -1 -4

SY0315 František Bis, Karviná -4 -4

SY0319 Martin Cesnek, Lipník -4 -4

SY0099 Alena Češková, Polička -4 -4

SY0312 Blanka Pilařová, Svitavy -4 -4

SY0298 Josef Labuda, Tržek 0 -6

SY0128 Ludvík Potáček, M. Třebová 0 -7

SY0200 Martin Jirout, Litomyšl -1 -7

SY0313 Anna Bisová, Lukavec -7 -7

SY0317 Marta Fišerová, Vendolí -7 -7

SY0308 Miloš Kafuněk, Svitavy -7 -8

SY0016 Roman Kuda ml., Pomezí 0 -9

SY0294 Růžena Lebedová, Svitavy -4 -10

SY0320 Anna Cesneková, Lipník -10 -10

SY0323 Blažena Švábová, Svitavy -10 -10

SY0304 Miloš Andrle, Svitavy -4 -11

SY0198 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 2 -13

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město nebo obec, bodový zisk v minulém kole, celkový bodový zisk. Případné reklamace bodových kont přijímáme do pátku na tel. 461 540 184).