Moravany – Morašice 2:1
Petr Kuta, trenér Morašic: V prvním poločase nás soupeř nejednou překvapil precizně nacvičenými rohovými kopy, po kterých se dostal do několika šancí a vstřelil i vedoucí gól. V poli jsme jinak měli více ze hry, ale bez efektu. Nástup do druhého poločasu byl výborný a po dvou nevyužitých velkých možnostech se nám podařilo z přímého kopu vyrovnat. Na straně soupeře ale byla stoprocentní efektivita, jedinou šanci, do které se poté dostal, dokázal proměnit, což rozhodlo o výsledku. Škoda, na remízu určitě bylo, ale tým musím pochválit za bojovnost. Slušně odehrál na předstoperu svůj první mistrovský zápas za muže dorostenec Janypka.


Dolní Újezd – Srch 1:0
František Jandáček, trenér Sokola: Bylo to naprosto vyrovnané střetnutí, pro diváky pěkné na pohled, rychlé, se šancemi na obou stranách. My jsme měli čtyři loženky, hosté také, platilo, že kdo dá první gól, tak vyhraje, a díky šťastné hlavičce Havrana jsme to byli my. Srch měl v sestavě šest nových lidí, až se dostatečně sehraje, bude velice dobrý. Svoje mužstvo chválím za příkladnou bojovnost.


Litomyšl – Semanín 1:2
Milan Kubík, trenér Jiskry: Co se k tomu dá říci? Věděli jsme, že Srch v sobotu zaváhal, mohli jsme ho stáhnout na dva body, místo toho to sami zazdíme. Vůbec nám nesedělo nerovné hřiště, jen těžko jsme si dávali míče po zemi. Soupeř se soustředil na obranu a na brejky, to jsme čekali, ale nedokázali si s tím poradit. Šance tam byly, ale naše koncovka byla nedůsledná, měkká, málo razantní. Někteří z hráčů mě trochu zklamali vůlí a nasazením. Těžko se hovoří o takovém zápase, musíme se z toho oklepat a jít dál. Jsem pořád přesvědčen, že máme dobré fotbalisty, ale samo to nepůjde. Některé věci se musí změnit, nestačí jenom mluvit.

Hodnocení mistrovského víkendu: v Dolním Újezdu platilo „kdo dál gól, vyhraje“, Morašice byly méně efektivní než jejich sok.