Při pohledu do výsledkové listiny sledujeme, že se někteří soutěžící v pátém dějství podzimní TIP ligy solidně „napakovali“, současně se však nemálo hráčů bodově poněkud „zadrhlo“, a to včetně těch, kteří dosud obývali horní patra. Poměrně značný rozptyl v ziscích je dán tím, že ne všechny výsledky byly všeobecně očekávané, což platí například v případě úspěchu Hradce nad Svitavou nebo porážky Poličky. Nejvíce se pak chybovalo hned na řádku číslo jedna. Právě remíza v základní hrací době v Moravské Třebové byla jediným zápasem, který netrefil JIŘÍ FRANK z Trstěnice, jinak se mu tohle kolo povedlo skvěle a stal se po zásluze jeho vítězem. A co více, devatenáct bodů mu napomohlo rovněž do čela celkového pořadí TIP ligy, kde došlo oproti předchozímu týdnu k nemalým přesunům.

5. kolo – jednotlivci

1. místo
SY0099 Jiří Frank, Trstěnice 19 56
2. místo
SY0016 Petr Jílek, Polička 13 53
3. – 6. místo
SY0072 Jaromír Štaffa ml., Mor. Třebová 13 50
SY0061 Jindřich Nárožný, Březina 10 50
SY0113 Helena Hladká, Sebranice 7 50
SY0040 Petr Vajrauch st., Trstěnice 7 50
7. – 18. místo
SY0057 Josef Brychta, Kunčina 16 47
SY0097 Radek Beneš, Trstěnice 10 47
SY0090 Jiří Drábek, Nedvězí 10 47
SY0089 Luboš Komprda, Mor. Třebová 10 47
SY0013 Jiří Marek, Radiměř 10 47
SY0075 František Přichystal, Mor. Třebová 10 47
SY0111 Ladislav Hladký st., Sebranice 7 47
SY0051 Jiří Stibůrek, Čistá 7 47
SY0053 Andrea Stibůrková, Čistá 7 47
SY0052 Irena Stibůrková st., Čistá 7 47
SY0003 Blanka Zemanová, Jarošov 7 47
SY0027 Milan Lenoch, Dolní Újezd 4 47
19. místo
SY0046 Miloš Mergl, Litomyšl 10 45
20. – 25. místo
SY0047 Josef Mergl, Litomyšl 13 44
SY0044 Markéta Gregušová, Litomyšl 10 44
SY0092 Jaroslav Jedlička, Bystré 7 44
SY0083 Marcel Pánik, Rychnov 7 44
SY0001 Jaroslav Zeman, Jarošov 4 44
SY0002 Jana Zemanová, Jarošov 4 44
26. – 46. místo
SY0079 Františka Raclová, Linhartice 16 41
SY0071 Jaromír Štaffa st., Mor. Třebová 13 41
SY0074 Vladimír Vacek, Mor. Třebová 13 41
SY0008 Pavel Drobný, Poříčí 10 41
SY0021 Andrea Gibiecová, Polička 10 41
SY0082 Aťka Khýr, Staré Město 10 41
SY0081 Alena Khýrová, Staré Město 10 41
SY0080 Lenka Khýrová, Staré Město 10 41
SY0093 Martina Novotná, Nedvězí 10 41
SY0095 Michal Novotný, Nedvězí 10 41
SY0086 Jaroslav Švec, Chmelík 10 41
SY0112 Ladislav Hladký ml., Sebranice 7 41
SY0035 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 7 41
SY0045 Tomáš Mergl, Litomyšl 7 41
SY0026 Stanislav Štyndl, Čistá 7 41
SY0054 Milan Chudoba, Čistá 4 41
SY0006 Eva Lustyková, Litomyšl 4 41
SY0094 Helena Novotná, Nedvězí 4 41
SY0056 Roman Stibůrek, Čistá 4 41
SY0055 Irena Stibůrková ml., Čistá 4 41
SY0004 Matěj Šilar, Jarošov 4 41
47. – 59. místo
SY0031 Nela Zavřelová, Dolní Újezd 16 38
SY0085 Jiří Bílý ml., Mor. Třebová 13 38
SY0084 Jiří Bílý st., Mor. Třebová 13 38
SY0102 Martin Jirmásek, Praha 13 38
SY0065 Adolf Němec, Staré Město 13 38
SY0067 Jakub Němec, Staré Město 13 38
SY0066 Vojtěch Němec, Staré Město 13 38
SY0096 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 10 38
SY0058 Anna Brychtová, Kunčina 10 38
SY0073 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 7 38
SY0091 Martin Nikl, Jedlová 7 38
SY0041 Petr Vajrauch ml., Trstěnice 7 38
SY0005 Šimon Šilar, Jarošov 4 38
60. místo
SY0124 Ludvík Jachymiák, Bystré 10 37
61. místo
SY0088 Pavel Němec, Staré Město 7 36
62. – 72. místo
SY0104 Josef Jirmásek, Polička 13 35
SY0105 Jana Jirmásková, Praha 13 35
SY0106 Dan Shelong, Praha 13 35
SY0032 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 10 35
SY0108 Tomáš Holomek, Makov 10 35
SY0014 Bořek Marek, Radiměř 10 35
SY0023 Jiří Tobiáš, Polička 10 35
SY0034 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 7 35
SY0018 Jaroslav Scheib, Polička 7 35
SY0009 Alena Drobná, Poříčí 4 35
SY0062 František Kunc st., Staré Město 4 35
73. místo
SY0126 Miroslav Čori, Bystré 10 34
74. – 88. místo
SY0100 František Boštík, Poříčí 13 32
SY0050 Dagmar Gregušová, Litomyšl 13 32
SY0103 Olga Jirmásková, Polička 13 32
SY0107 Olga Shelongová, Praha 13 32
SY0069 Petr Kumstát, Staré Město 10 32
SY0063 František Kunc ml., Staré Město 10 32
SY0015 Jaroslav Marek, Svitavy 10 32
SY0022 Ratislav Pruška, Polička 10 32
SY0059 Jan Beserle, Měst. Trnávka 7 32
SY0049 Roman Greguš ml., Litomyšl 7 32
SY0076 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 7 32
SY0024 Iva Tobiášová, Polička 7 32
SY0039 Josef Vajrauch, Trstěnice 7 32
SY0010 Zdeněk Drobný, Poříčí 4 32
SY0042 Monika Merglová, Litomyšl 4 32
89. – 91. místo
SY0121 Monika Němcová, Staré Město 7 31
SY0122 Jana Němcová, Staré Město 7 31
SY0029 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 7 31
92. – 95. místo
SY0070 Anežka Dvořáková, Staré Město 13 30
SY0131 Lucie Bílá, Mor. Třebová 10 30
SY0134 Tomáš Bumbálek, Staré Město 10 30
SY0011 Oldřich Palla, Mor. Chrastová 7 30
96. – 106. místo
SY0017 Karel Geba, Polička 13 29
SY0007 Jiří Jílek, Opatov 10 29
SY0020 Miroslav Jílek, Polička 10 29
SY0110 Lída Holomková, Makov 7 29
SY0068 Jana Kumstátová, Staré Město 7 29
SY0038 Zdeněk Novák, Litomyšl 7 29
SY0064 Jakub Straka, Staré Město 7 29
SY0036 Josef Novák, Litomyšl 4 29
SY0025 Martin Tobiáš, Polička 4 29
SY0028 Václav Zavřel, Dolní Újezd 4 29
SY0048 Roman Greguš st., Litomyšl 1 29
107. – 109. místo
SY0135 Josef Popelka, Polička 13 28
SY0133 Lenka Bumbálková, Staré Město 10 28
SY0125 Patrik Čori, Bystré 1 28
110. – 111. místo
SY0109 Martina Holomková, Makov 7 26
SY0098 Marek Beneš, Trstěnice 1 26
112. – 114. místo
SY0060 Miroslav Otevřel, Linhartice 10 25
SY0120 Rudolf Jahoda, Mor. Třebová 4 25
SY0115 Zdeněk Jirout, Litomyšl 4 25
115. místo
SY0132 Teo Bumbálek, Staré Město 10 24
116. – 117. místo
SY0043 Klára Merglová, Litomyšl 7 23
SY0078 Ludvík Potáček, Mor. Třebová 7 23
118. místo
SY0087 Jarmila Kytlicová, Krasíkov 2 21
119. – 122. místo
SY0019 Tomáš Kubát, Rohozná 10 20
SY0127 Josef Ambros, Křenov 7 20
SY0030 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 7 20
SY0033 Karel Beneš, Vidlatá Seč 4 20
123. místo
SY0123 Jarmila Jachymiáková, Bystré 7 19
124. – 125. místo
SY0101 Vít Boštík, Poříčí 16 18
SY0037 Karel Štorek, Cerekvice 5 18
126. – 128. místo
SY0119 Bohuslava Jiroutová, Litomyšl 4 13
SY0117 Martin Jirout, Litomyšl 1 13
SY0114 Jaroslav Jirout, Litomyšl -2 13
129. místo
SY0012 Jan Kučera, Mor. Třebová -2 12
130. místo
SY0077 Michal Racl, Mor. Třebová 7 11
131. – 132. místo
SY0116 Wladyslawa Jiroutová, Litomyšl 7 10
SY0118 Adam Jirout, Litomyšl 4 10
133. místo
SY0140 Jana Bílá, Mor. Třebová 7 7
134. – 135. místo
SY0128 Daniel Vaněk, Litomyšl 4 6
SY0130 Adrian Vaněk, Litomyšl 1 6
136. – 139. místo
SY0137 Renata Němcová, Staré Město 4 5
SY0138 Josef Němec, Staré Město 4 5
SY0136 Lukáš Němec, Staré Město 4 5
SY0139 Tomáš Němec, Staré Město 4 5
140. místo
SY0129 Vanesa Vaňková, Litomyšl 1 3

5. kolo – týmy

1. – 37. místo
Stibůrkovi 21 141
LADAS 21 138
Toulovec 15 135
JOMITO 30 130
Šelmy 24 129
Slovan MT 33 129
Jiří a Máči 30 129
M+H+M 24 123
Kolberg Staré Město 30 123
Stibůrkovi 1. 12 123
BFV Moravská Třebová 30 120
Hráči 12 120
HMD Team 15 117
TJ Staré Město 39 114
Rivelino 30 114
Poříčáci 18 108
Jirmásci 39 105
Hagara Team A 30 102
Pražáci 39 102
Bysteráci 21 99
Holky 21 99
Zlatý Vrch Staré Město 21 98
Jelimani 21 96
Tobi 58 Polička 21 96
Vidláci 18 96
GRRD 21 93
S.K. Staré Město 30 91
Makováci 24 90
Dolečkáci 30 89
Hagara Team B 30 84
Bumbálci 30 82
Důchodci 16 76
LMM 30 75
Jiroutovi – Litomyšl 9 48
Jiroutovi – Chrudimáci 9 36
Vaňkovi – Litomyšl 6 15
Rozárium 12 15

Výsledky 5. kola

1. Moravská Třebová – Luže 0 (0:0)
2. Holice – Svitavy 1 (8:3)
3. Chrudim B – Litomyšl 1 (3:1)
4. FC Jiskra 2008 – Polička 1 (4:1)
5. Opatovec – Kunčina 1 (3:1)
6. Bystré – Libchavy 1 (3:2)
7. Radiměř – Opatov 2 (1:3)
8. Morašice – Janov 1 (1:0)
9. Hradec nad Svitavou – Horní Újezd 1 (2:0)
10. Křenov – Čistá 1 (1:0)

Supertrefa: 37 branek

Střípky z TIP ligy

Po pěti kolech podzimní soutěže jsme zaregistrovali 140 hráčů z 30 měst a obcí nejenom ze svitavského regionu, z toho je 100 mužů a 40 žen.

Nejvíce jich je ze Starého Města (22), Litomyšle (21), Moravské Třebové (15), Poličky (12), Čistá (7) a Trstěnice (6). Do soutěže týmů se přihlásilo celkem 37 trojic.

Od šestého kola mohou přihlášení hráči s přiděleným startovním číslem soutěžit na internetu na www.denik.cz/tipliga. Nový hráč se musí přihlásit na tištěném kuponu.

Další informace a případné reklamace bodových zisků: tel. 724 793 074. Žádáme výherce jednotlivých kol, aby se ozvali na tento kontakt ohledně domluvy na předání ceny v podobě plechovek piva Gambrinus.