Polička – Svitavy 0:2

Duel byl současně čtvrtfinálovým bojem v rámci krajského poháru. Otevřela jej po necelé minutě hlavička L. Krále po rohovém kopu do břevna. Hosté nejvíce zahrozili poté, co byl u dlouhého nákopu dříve Ovad než Dittrich, ale v tísni poslal míč těsně mimo. Jinak se hrálo hodně takticky s důrazem na defenzivu, o zakončení se pokusil ještě L. Soukal, jehož ránu Kavalír vyboxoval. Nástup do druhé půle patřil hostům, ve 47. minutě si před Dittricha naběhl Ovad a špičkou kopačky poslal přízemní centr přesně k tyči – 0:1. Svitavy poté převzaly otěže, po hodině hry se opakovala podobná situace, Ovad znovu zůstal na malém vápně nepokryt a zakončoval pohodlně do prázdné branky. Domácí se snažili, ale do pořádné šance se nedostali, naopak Ovad sahal v 70. minutě po hattricku. Svitavští výhru s přehledem pohlídali.

Mor. Třebová – Ústí n. O. 0:1

První půlka nabídla fotbal, který hrstku diváků nemohl ničím nadchnout. Pokud už se některý z týmů dostal na dostřel, bylo zakončení slaboučké, takže snad jen trestný kop v podání hostujícího Jirouška stojí za zmínku, ale Kryštof jej pokryl. Ani po změně stran to s atraktivitou hry nebylo valné, přesto se nakonec gólová akce zrodila. V 64. minutě zle zaváhal střed obrany Slovanu, Jiroušek dostal přesný balon do běhu, obešel i Kryštofa a pohodlně střílel do prázdné brány – 0:1. Stejný hráč ještě pálil po dalším rychlém brejku těsně mimo. Snaha domácích o vyrovnání byla toporná. Jedinou gólovku měl v 72. minutě na noze Potáček, z vápna zkusil technickou střelu, jenže rozezvučel pouze tyčku. Závěr, to už byla třebovská křeč.