Díky tomu si převážná většina soutěžících připsala na začátek jistě příjemných šest bodů. Mezi nimi je samozřejmě i vítězka kola, kterou se zásluhou nejlepší Supertrefu stala BARBORA KUNCOVÁ ze Starého Města (startovní číslo SY0158). Dostane cenu určenou vítězům jednotlivých kol, o jejím převzetí ji budeme informovat později. Vzhledem k aktuálnímu špatnému vývoji počasí je otázkou, jestli se ve druhém kole posuneme s počtem sehraných utkání k vyššímu číslu než tři. Nezbývá nic jiného než pevně doufat, že ano. Umělé trávníky opět dostanou pořádně zabrat. Výsledky 1. kola: 1 N 1 N N 1 N N N N.

1. - 50. místo

SY0026 Josef Ambros, Křenov 6 6

SY0104 Václav Benda, Litomyšl 6 6

SY0122 Marek Beneš, Trstěnice 6 6

SY0123 Helena Benešová, Trstěnice 6 6

SY0034 František Bidmon, Polička 6 6

SY0147 Jiří Bílý, M. Třebová 6 6

SY0149 Tomáš Bílý, M. Třebová 6 6

SY0176 František Boštík, Poříčí 6 6

SY0180 Vít Boštík, Poříčí 6 6

SY0177 Marek Boštík, Poříčí 6 6

SY0117 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 6 6

SY0163 Ondřej Brychta, Kunčina 6 6

SY0172 Tomáš Brychta, Kunčina 6 6

SY0141 Josef Brychta, Kunčina 6 6

SY0142 Anna Brychtová, Kunčina 6 6

SY0136 František Bušina, Sušice 6 6

SY0095 Miloslava Čermáková, Osík 6 6

SY0175 Miroslav Čori, Bystré 6 6

SY0150 Bedřich Doseděl, M. Třebová 6 6

SY0151 Věra Dosedělová, M. Třebová 6 6

SY0068 Roman Dostál, Svitavy 6 6

SY0091 Ivan Dostál, Jarošov 6 6

SY0190 Jiří Drábek, Nedvězí 6 6

SY0189 Karel Drábek, Nedvězí 6 6

SY0179 Zdeněk Drobný, Poříčí 6 6

SY0178 Pavel Drobný, Poříčí 6 6

SY0124 Jiří Elčkner, Čistá 6 6

SY0003 Jiří Fečko, Opatov 6 6

SY0018 Jiří Frank, Trstěnice 6 6

SY0061 Lubomír Fuxa, Svitavy 6 6

SY0040 Andrea Gibiecová, Polička 6 6

SY0121 Roman Greguš ml., Litomyšl 6 6

SY0120 Roman Greguš st., Litomyšl 6 6

SY0119 Markéta Gregušová, Litomyšl 6 6

SY0067 František Harašta, Polička 6 6

SY0065 Petr Harašta, Polička 6 6

SY0066 Ludmila Haraštová, Polička 6 6

SY0086 Leoš Hnát, Svitavy 6 6

SY0053 Tomáš Holomek, Makov 6 6

SY0052 Ladislav Holomek, Makov 6 6

SY0054 Martina Holomková, Makov 6 6

SY0062 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 6 6

SY0153 Olga Hrubá, M. Třebová 6 6

SY0152 Aleš Hrubý, M. Třebová 6 6

SY0169 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 6 6

SY0021 Bohuslav Hubinka, Čistá 6 6

SY0019 Bohuslava Hubinková, Čistá 6 6

SY0001 Milan Huppert, Bělá n/S 6 6

SY0173 Ludvík Jachymiák, Bystré 6 6

SY0174 Jarmila Jachymiáková, Bystré 6 6

51. 100. místo

SY0101 Vlasta Jelínková, Morašice 6 6

SY0041 Miroslav Jílek, Polička 6 6

SY0033 Petr Jílek, Polička 6 6

SY0105 Martin Jirásek, Janov 6 6

SY0182 Josef Jirmásek, Polička 6 6

SY0183 Tomáš Jirmásek, Polička 6 6

SY0185 Martin Jirmásek, Polička 6 6

SY0186 Jana Jirmásková, Polička 6 6

SY0181 Olga Jirmásková, Polička 6 6

SY0060 Martin Jiruše, Opatov 6 6

SY0042 Jan Karlík, Polička 6 6

SY0168 Aťka Khýr, Staré Město 6 6

SY0063 Jana Klíčová, Hradec n/S 6 6

SY0102 Pavel Kmošek, Morašice 6 6

SY0144 Luboš Komprda, M. Třebová 6 6

SY0004 Miroslav Kotlář, Svitavy 6 6

SY0196 Hana Koutná, Jaroměřice 6 6

SY0195 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 6 6

SY0007 Stanislav Kučera, Polička 6 6

SY0056 Miroslav Kulíšek, Svitavy 6 6

SY0139 Petr Kumstát, Staré Město 6 6

SY0140 Jana Kumstátová, Staré Město 6 6

SY0159 František Kunc ml., Staré Město 6 6

SY0160 František Kunc st., Staré Město 6 6

SY0158 Barbora Kuncová, Staré Město 6 6

SY0005 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 6 6

SY0050 Ladislav Lněnička, Pomezí 6 6

SY0148 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 6 6

SY0051 Jaroslav Marek, Svitavy 6 6

SY0036 Pavel Marek, Polička 6 6

SY0114 Miloš Mergl, Litomyšl 6 6

SY0115 Josef Mergl, Litomyšl 6 6

SY0116 Monika Merglová, Litomyšl 6 6

SY0113 Klára Merglová, Litomyšl 6 6

SY0130 Stanislav Mixán, Boršov 6 6

SY0129 Ivana Motyčková, Boršov 6 6

SY0057 Jana Müllerová, Svitavy 6 6

SY0133 Jiří Navrátil, Dětřichov 6 6

SY0093 Václav Němec, Litomyšl 6 6

SY0112 Zdeněk Novák, Litomyšl 6 6

SY0111 Josef Novák, Litomyšl 6 6

SY0192 Helena Novotná, Nedvězí 6 6

SY0193 Martina Novotná, Nedvězí 6 6

SY0191 Michal Novotný, Nedvězí 6 6

SY0032 Václav Obolecký ml., Polička 6 6

SY0014 Leopold Öhler, Jaroměřice 6 6

SY0134 Miroslav Otevřel, Linhartice 6 6

SY0059 Jana Oujezdská, Rozhraní 6 6

SY0132 Marcel Pánik, Rychnov 6 6

SY0197 Jan Pazdírek, Jaroměřice 6 6

101. 168. místo

SY0199 Milan Písek, Jaroměřice 6 6

SY0200 Kateřina Písková, Jaroměřice 6 6

SY0202 Jana Písková ml., Jaroměřice 6 6

SY0201 Jana Písková st., Jaroměřice 6 6

SY0010 Josef Popelka, Polička 6 6

SY0017 Julius Premauer, Bystré 6 6

SY0016 Jaroslava Premauerová, Bystré 6 6

SY0194 Jan Procházka, Polička 6 6

SY0146 Karel Rádsetoulal, Radkov 6 6

SY0137 Miroslav Rolínek, M. Třebová 6 6

SY0084 Radek Roušar, Svitavy 6 6

SY0072 David Roušar, Svitavy 6 6

SY0073 Patrik Roušar, Svitavy 6 6

SY0075 Eva Roušarová, Svitavy 6 6

SY0092 Radovan Rumler, Litomyšl 6 6

SY0030 Vojtěch Sajdl, Svitavy 6 6

SY0049 Tomáš Satrapa, Radiměř 6 6

SY0006 Petr Sedlák, Staré Město 6 6

SY0015 Jan Sehnal, Svitavy 6 6

SY0187 Daniel Shelong, Praha 6 6

SY0184 Oliver Shelong, Praha 6 6

SY0188 Olga Shelongová, Praha 6 6

SY0171 Jan Schneider, M. Třebová 6 6

SY0083 Anna Slabá, Svitavy 6 6

SY0076 Alena Slabá, Svitavy 6 6

SY0078 Ondřej Slabý, Svitavy 6 6

SY0077 Tomáš Slabý, Svitavy 6 6

SY0082 Petr Slabý, Svitavy 6 6

SY0079 Dominik Slabý, Svitavy 6 6

SY0081 Pavel Slabý ml., Svitavy 6 6

SY0080 Pavel Slabý st., Svitavy 6 6

SY0170 Jan Soldán, M. Třebová 6 6

SY0138 Pavel Sotorník, M. Třebová 6 6

SY0203 Marek Soural, Úsobrno 6 6

SY0107 Jiří Stibůrek, Čistá 6 6

SY0109 Andrea Stibůrková, Čistá 6 6

SY0108 Irena Stibůrková ml., Čistá 6 6

SY0106 Irena Stibůrková st., Čistá 6 6

SY0161 Jakub Straka, Staré Město 6 6

SY0162 Lucie Šabatová, Lanškroun 6 6

SY0090 Šimon Šilar, Jarošov 6 6

SY0089 Matěj Šilar, Jarošov 6 6

SY0020 Jaroslav Šlesinger, Čistá 6 6

SY0156 Bedřich Štefánek, M. Třebová 6 6

SY0155 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 6 6

SY0110 Karel Štorek, Cerekvice 6 6

SY0038 Jaroslav Švanda, Polička 6 6

SY0103 Jaroslav Švec, Čistá 6 6

SY0198 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 6 6

SY0157 Petr Tichý, M. Třebová 6 6

SY0022 Jiří Tobiáš, Polička 6 6

SY0024 Martin Tobiáš, Polička 6 6

SY0023 Iva Tobiášová, Polička 6 6

SY0025 Gabriela Tobiášová, Polička 6 6

SY0128 Tomáš Urban, Litomyšl 6 6

SY0127 Pavel Urban, Litomyšl 6 6

SY0125 Jaroslav Urban ml., Šumperk 6 6

SY0126 Jaroslav Urban st., Litomyšl 6 6

SY0100 Josef Vajrauch, Trstěnice 6 6

SY0096 Petr Vajrauch, Trstěnice 6 6

SY0154 Josef Valach, M. Třebová 6 6

SY0035 Jiří Vávra, Polička 6 6

SY0058 Ludmila Veličková, Vendolí 6 6

SY0045 Lubomír Záruba, Svitavy 6 6

SY0097 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 6 6

SY0064 Martin Zedník, Svitavy 6 6

SY0088 Jaroslav Zeman, Jarošov 6 6

SY0087 Jana Zemanová, Jarošov 6 6

169. 200. místo

SY0094 Vladimír Bačík, Litomyšl 3 3

SY0044 Jana Bahenská, Svitavy 3 3

SY0070 Michal Brázda, Svitavy 3 3

SY0085 Eduard Brázda, Svitavy 3 3

SY0074 Marina Brázdová, Svitavy 3 3

SY0071 Kristýna Brázdová, Svitavy 3 3

SY0039 Oldřich Černý, Polička 3 3

SY0028 Miloš Drmola, Svitavy 3 3

SY0165 Jiří Hárych ml., Koclířov 3 3

SY0164 Lucie Hárychová, Koclířov 3 3

SY0002 František Hemerka, Svitavy 3 3

SY0055 Ludmila Holomková, Makov 3 3

SY0069 Marie Homolová, Svitavy 3 3

SY0043 Antonín Kadlec, Polička 3 3

SY0167 Ladislav Khýr, Staré Město 3 3

SY0145 Alois Komprda, M. Třebová 3 3

SY0143 Libuše Komprdová, M. Třebová 3 3

SY0012 Karel Kuběna, Svitavy 3 3

SY0135 František Přichystal, M. Třebová 3 3

SY0048 Nikola Satrapová, Radiměř 3 3

SY0046 Marie Satrapová, Radiměř 3 3

SY0011 František Sedlák, Úsobrno 3 3

SY0131 Gabriela Sekaninová, Rychnov 3 3

SY0027 Pavel Schejbal, Svitavy 3 3

SY0029 Ladislav Slaník, Svitavy 3 3

SY0008 František Smolej, Kamenná Horka 3 3

SY0009 Marie Smolejová, Kamenná Horka 3 3

SY0118 Roman Stibůrek, Čistá 3 3

SY0037 Jiří Urbánek, Polička 3 3

SY0047 Karel Weber, Svitavy 3 3

SY0098 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 3 3

SY0099 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 3 3

201. 203. místo

SY0166 Alena Khýrová, Staré Město 0 0

SY0031 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 0 0

SY0013 Jindřich Tomiška, Opatov 0 0

(řazení údajů: startovní číslo hráče, jméno a příjmení, město či obec, bodový zisk v uplynulém kole, celkový bodový zisk)