Oba celky splnily úlohu favorita na domácích hřištích, i když jednoduché to neměly. Vedoucí Třebová v derby s Kunčinou rozhodla o výsledku vydařeným nástupem do druhého poločasu. Hned po návratu z kabin ji poslal Štrajt do vedení a když se Matoušek svým druhým gólem v zápase postaral o zvýšení na 3:1, neměli už hosté prostor na to, aby vývoj zdramatizovali.

Ještě trnitější byla boršovská cesta za třemi body, neboť v souboji s Čistou druhý tým pořadí dost dlouho hazardoval se svým osudem a do 75. minuty to vypadalo, že by také mohl klidně odejít s prázdnou. Rostoucí nervozitu v řadách přihlížejících fanoušků však domácí fotbalisté nakonec zahnali a jejich elitní střelecké komando ve složení Veselý – Racl se postaralo v závěrečné čtvrthodině hry o výsledkový obrat.

Vítězily i další celky z horní poloviny tabulky. Borová si poradila s Trstěnicí, když soupeře pořádně nalomil gól inkasovaný „do šatny“ v samotném závěru prvního poločasu. V Sebranicích zaúřadoval hradecký kanonýr David Jachan, který se na toto utkání zřejmě velice dobře vyspal, nebyl k udržení a jeho hattrick byl základním stavebním kamenem týmového úspěchu. V posledních dvaceti minutách se rozhodlo v Rohozné. Domácí odskočili rivalům z Křenova na rozdíl dvou branek, po jejich snížení se však o výhru ještě báli.

11. KOLO:

Moravská Třebová C – Kunčina B 3:1 (1:1). Branky: 16. a 63. Matoušek, 46. Štrajt – 25. Hlubinka. Rozhodčí: Urban. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Boršov – Čistá 2:1 (0:1). Branky: 75. Racl, 80. Veselý – 36. Frank. Rozhodčí: Jakubec. ŽK: 3:2. Diváci: 85. Sebranice – Hradec nad Svitavou 1:4 (0:2). Branky: 48. Červ – 25., 70. a 72. Jachan, 38. Heřmanský. Rozhodčí: Ille. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Borová – Trstěnice 3:1 (2:1). Branky: 15. Radiměřský, 45. Dvořák, 61. A. Pazdera – 33. Doležal. Rozhodčí: Dvořáček. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Koclířov – Třebařov 1:2 (0:0). Branky: 76. Drápela – 56. Thiel, 60. Maleňák. Rozhodčí: Kabát. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Rohozná – Křenov 3:2 (1:1). Branky: 28. Misar, 71. Boháček, 79. Fuchs – 36. P. Kozelek, 86. Holásek. Rozhodčí: Mačát. ŽK: 3:2. Diváci: 50.

1. Moravská Třebová C (25), 2. Boršov (24), 3. Borová (19), 4. Rohozná (18), 5. Hradec nad Svitavou (16), 6. Kunčina B (13), 7. Trstěnice (12), 8. Křenov (12), 9. Sebranice (11), 10. Třebařov (8), 11. Čistá (7), 12. Koclířov (3).