Tu největší příležitost spálili hosté pět minut před koncem, kdy hlavičkou orazítkovali tyčku. A tak musel rozhodnout až penaltový rozstřel, který byl úspěšnější pro sloupenský celek. Zápas zkalilo velmi vážné zranění domácího kapitána Drábíka, který byl v průběhu prvního poločasu ošetřován záchrannou službou přímo na hrací ploše a střetnutí muselo být na dvacet minut přerušeno.

Těžký je život nováčka v I. B třídě. Fotbalisté Janova prohráli i druhý zápas poměrně jasným rozdílem, tentokrát šlo o derby v Dolním Újezdu. Špatně tam začali, probrali se teprve po 20. minutě a to už byli o dva góly pozadu. Za této situace kryl domácí gólman Pravec Burešovi penaltu, hbitý Boháček pak přece jen snížil, ale janovský rozlet zastavil Kopecký, který předvedl, jak naložit s pokutovým kopem. Druhý poločas se odehrál v režii Újezdu, z dalších šancí se ujala ještě ta Drahošova a konečné skóre tak znělo 4:1.

Ještě jedna událost stojí za zmínku z nedělního pořadu nejnižší krajské soutěže. Pomezí vyhrálo v Řetové a podepsal se pod to zejména Matěj Vaško, který měl střelecký den a do úseku mezi 43. a 60. minutou vměstnal hattrick. Soupeř stačil výsledek jen upravit z penalty na 1:3. Pomezí je po dvou kolech bezchybné, naopak nevydařený vstup do sezony má za sebou moravskotřebovská rezerva, kterou ze dvou utkání na domácí půdě nevytěžila ani bod.

SKUPINA B, 2. kolo:

Opatovec – Sloupnice 0:0 (0:0), PK 6:7

Rozhodčí: Trnka. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Opatovec: Lampárek – Štěrba (46. Růžička), Drábík (45. + 9. Štěpánek), Merkuda (90. Peřina), Chvála, Bednář (61. J. Telecký), Dostál, Pospíšil, Sauer, Roshan, Rada.

Řetová – Pomezí 1:3 (0:1)

Branky: 80. Flídr (PK) – 43., 51. a 60. Vaško. Rozhodčí: Šlor. Hráno bez karet. Diváci: 130. Pomezí: Křemenák – Sláma, Čejka, Hegr, Roušar, Jožák, Pořízka (71. Mojdl), Šmíd (27. Jar. Svoboda), Čejka (76. Drobný), Tauber (89. Jan Svoboda), Vaško (85. Hladík).

Dolní Újezd B – Janov 4:1 (3:1)

Branky: 20. a 39. (PK) Kopecký, 9. Štarman, 71. Drahoš – 34. J. Boháček. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Dolní Újezd B: Pravec – Štancl, Štarman (78. Váně), Michal Nádvorník, Drahoš, Mokrejš, Kalánek (46. Vanat), Heinisch (81. Chadima), Vrabec (86. D. Frank), J. Vomáčka, Kopecký (65. Nováček). Janov: Beránek – Zvěřina, Pirkl, Šváb, Prudil, Háněl (79. Vašinka), Heger, J. Boháček, Novotný (66. V. Wejda), M. Wejda (65. Jirásek), Bureš (79. Chroust).

Moravská Třebová B – FC Jiskra 2008 1:3 (0:2)

Branky: 72. Polák – 17. a 38. Macek, 87. Vyšohlíd. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Moravská Třebová B: Schreiber – Pospíšil, Muselík, Fógl, Schütz (54. D. Mikšánek), P. Mikšánek, Polák, Nováček, Kolář, Sedlák (46. Vykydal), Kudyn.

Tatenice – Libchavy 3:0 (2:0). Branky: Smrkal, Werner z pen., Kristek. Žichlínek – Semanín 1:4 (0:3). Branky: Mizerák – Hajdari, Votřel, P. Urbanec, Sokol. Lanškroun B – Jablonné nad Orlicí 1:2 (1:0). Branky: Jaroš – Kashalupa, Chládek z pen.

1. Semanín (6), 2. Dolní Újezd B (6), 3. FC Jiskra 2008 (6), 4. Pomezí (6), 5. Tatenice (6), 6. Sloupnice (4), 7. Libchavy (3), 8. Jablonné nad Orlicí (3), 9. Lanškroun B (1), 10. Opatovec (1), 11. Řetová (0), 12. Moravská Třebová B (0), 13. Žichlínek (0), 14. Janov (0).