„Před startem ročníku bylo jasné, že nás nečeká nic jednoduchého, všechny týmy mají kvalitu. Střed tabulky je pro nás dobrý, s umístěním i počtem bodů jsme spokojeni,“ potvrzuje hrající trenér mužstva PAVEL HEINISCH.

Se skládáním družstva na jednotlivá utkání to neměl úplně snadné, což je ostatně úděl rezerv. „Ani v jediném zápase jsme neměli stejnou sestavu a pro trenéra je pak dost složité vtisknout týmu herní styl, jaký by si představoval. Vždy jsme se snažili v daný moment sestavit konkurenceschopnou jedenáctku, která nás dovede k bodovému zisku,“ uvedl Heinisch.

„Ač jsme hráli pokaždé v jiném složení, tak to nebylo znát. Je vidět, že všichni trénujeme společně, týmovost a vůle po vítězství se projevily téměř v každém utkání. Ne vždycky je to však ideální, což bylo patrné v obranné fázi a důsledkem je poměrně vysoký počet obdržených branek,“ pokračuje hrající kouč.

„Neřešili jsme, zda hrajeme doma či venku, důležité bylo, jak se podařilo poskládat tým. Nejvíce se povedl poslední zápas s Pomezím, byl totiž jediný, kdy jsme se nemuseli do poslední minuty strachovat o výsledek,“ připomněl výhru 6:1. „Zato neradi vzpomínáme na desetigólový příděl v Českých Heřmanicích,“ doplnil.

Do hry poslal Pavel Heinisch celkem 31 fotbalistů. „Všichni si zaslouží pochvalu, zvláště kapitán Jan Vomáčka, který je vzorem především našim mladíkům,“ oceňuje trenér. Ten věří, že hráči přistoupí zodpovědně k zimní přípravě a na jaře to prodají obdobnými výsledky jako na podzim.