A nebyla to jen tak nějaká sestava, vždyť do Litomyšle přijeli takoví borci jako Martin Altrichter, František Kaberle, Libor Procházka, Bedřich Ščerban, Milan Chalupa, Jaroslav Nedvěd, Josef Řezníček, Richard Žemlička, Jiří Zelenka, Otakar Janecký, Martin Hosták, David Pospíšil, David Moravec, Jan Peterek, Zdeněk Eichenmann či Radek Kampf. Z lavičky jim „veleli" legendární hokejisté Jan Havel a Milan Nový.

Proti nim se postavili hráči, na které ještě před nedávnem chodili litomyšlští hokejoví fanoušci: Zdeněk a Martin Joudalovi, Petr Pešina, Petr Moták, Tomáš Srnka, Stanislav Petraš, Jan Velinský, Petr Kvasnička, Martin Voleský, Lukáš Matys a další.

Ti všichni předvedli šesti stovkám přihlížejících diváků, že pokud snad od slavných dob svých kariér ztratili něco málo na rychlosti, tak na hokejové šikovnosti a herních dovednostech rozhodně nikoli. O výsledek v téhle exhibici nešlo, přesto jej pro milovníky statistik zaznamenejme. Litomyšl podlehla týmu hvězd 9:14 (3:6, 1:6, 5:2), když o branky se podělili Z. Joudal (2 x), M. Joudal (2 x), Srnka (2), Voleský, Šeda a Petraš resp. největší bavič litomyšlského publika Janecký (3 x), Eichenmann (2 x), Krásný (2 x), Peterek (2 x), Žemlička, Kaberle, Zelenka, Kucharčík a Nedvěd.

Podstatné bylo, že se hráči i příznivci v průběhu šedesáti minut hry dobře pobavili a v tomto směru utkání rozhodně splnilo svůj účel.

Zástupci domácího klubu využili této příležitosti a o první přestávce uvedli sedm význačných osobností historie litomyšlského hokeje do nově vytvořené síně slávy. Kromě již nežijících Jaroslava Kudrnáče, zakladatele hokeje ve městě, Miroslava Mlejnka a Miroslava Starého se této pocty dočkali i osobně přítomní Zdeněk Hanus st., Zdeněk Hanus ml., Vilém Nonn a Stanislav Petraš.

Ti všichni zanechali v dějinách klubu nesmazatelnou hráčskou, trenérskou i funkcionářskou stopu, na níž se snaží navázat jejich pokračovatelé v současné a pro sport nelehké době. Velkým přáním všech je, aby se jim to dařilo neméně tak dobře jako oceněné sedmičce.