Vedoucí Trnávka přesvědčivě vyhrála, stejně tak i druhá Borová. Ta vlétla na soupeře z Čisté od začátku a vytvářela si jednu brankovou příležitost za druhou. A protože nezůstalo jen u šancí, bylo v 18. minutě za stavu 4:0 prakticky po zápase. Zejména dvojice Matula, Ehrenberger dělala soupeři velké problémy. Borovští měli v první půli i další velké možnosti, ovšem branky již nepřidali. Ve druhé půli se obraz hry částečně změnil. Domácí polevili, hostům se podařilo ze standardky snížit a hra se opticky vyrovnala. Přesto to byli domácí, kteří hru kontrolovali a po zásluze dovedli zápas do vítězného konce.

Aktuální dobrou formu potvrdily také Chornice a Radiměř. Zajímavý průběh mělo střetnutí na hřišti ve Starém Městě, kde hostující Mladějov překlopil proti céčku výsledek na svoji stranu v době, kdy hrál po vyloučení pouze v deseti.

11. kolo:

Koclířov – Městečko Trnávka 1:5 (0:4). Branky: 85. Tesař (PK) – 8. a 32. Stenzl, 10. Makrlík, 29. Pokorný, 60. Suchý. Pomezí B – Radiměř 1:6 (0:3). Branky: 60. Netolický – 27. a 48. Škranc, 22. a 62. Šmíd, 42. Moravec, 50. J. Trnečka. Chornice – Třebařov 1:0 (1:0). Branka: 45. R. Milota (PK). Boršov – Trstěnice 2:2 (2:2). Branky: 3. a 26. Zomber – 22. vlastní, 33. Pechr. Borová – Čistá 5:2 (4:0). Branky: 3., 6., 14. a 73. Ehrenberger, 18. Matula – 62. P. Kmošek, 79. Hanák. Moravská Třebová C – Mladějov 1:2 (1:0). Branky: 29. Kudýn – 79. P. Němec, 89. Paulus. ČK: 0:1 (71. Prusák).

1. Městečko Trnávka (27), 2. Borová (25), 3. Chornice (23), 4. Radiměř (20), 5. Třebařov (17), 6. Mladějov (17), 7. Trstěnice (14), 8. Moravská Třebová C (12), 9. Čistá (11), 10. Pomezí B (8), 11. Kunčina B (8), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).