Pomezí – Ústí nad Orlicí B 4:1

Domácí nastoupili bez několika hráčů základu, už proto nikdo nečekal takový příděl do sítě soupeře. Prakticky jasno bylo do poločasu, ve kterém hosté tvořili hru a Pomezí střílelo góly. Kvalitním výkonem se uvedl zejména dravý Jožák. Po změně stran domácí kontrolovali hru a dovedli utkání v klidu do vítězného konce. Zápas se musel líbit i divákům.

Fakta – branky: Jožák 2, Mička, Červený – Marek. Rozhodčí: Štourač (Slatiňany), ŽK 2:2, diváků: 100, poločas: 1:1. Sokol Pomezí: J. Pecina – Adamča, Stýblo, Roušar, Mička, Jožák, Radek Češka, Svoboda, Červený, P. Pecina, Nespěšný (Bouška, Rost. Češka, Coufal). Jiskra Ústí B: Novák – Marek, Kalousek, Lžičař, Bartakovič, Dušek, Vacek, Lněnička, Flídr, Štěpánek, Čapek (Procházka, Poláček, Hájek).

Polička B – Čestká Třebová B 3:3

Gólová stavidla se otevřela po čtvrthodině, kdy po několika zahozených šancích Poličky udeřil dorážející Hamerník. Po půlhodině se během chvilky dvakrát prosadil pohotový Pavlík, ale po pauze pokračoval vývoj „jako na houpačce“. Keprt a Gremlica vytěžili ze standardních situací výsledkový obrat, ale nakonec to byl zkušený Dittrich, který po Opršálově přímém kopu stanovil remízu.

Fakta – branky: 30. a 31. Pavlík, 70. Dittrich – 16. Hamerník, 58. Keprt, 61. Gremlica. Rozhodčí: Nekvinda (Rosice), ŽK 2:0, diváků: 80, poločas: 2:1. SK MK Polička B: Vopařil – Škoda, L. Král, Mihulka, Stokládek, T. Švec, Stodola, Kučera, Pavlík, Bureš, J. Dittrich (Opršál).FKČeská Třebová B: Habrman – Mazal, Abt, Štarman, Hamerník, Halbrštát, Kubásek, Zadražil, Gremlica, Urbanec, Brejša (Keprt).

Libchavy – Horní Újezd 1:3

Vedení zařídil hostům přímo z prvního rohového kopu Pala. Pro domácí to byl šok, ale ve 26. minutě našel Kopfštein dobře postaveného Vinzenze a ten tvrdou střelou vyrovnal. Hosté nadále hrozili z brejků, ale v úvodu druhé půle se museli bránit libchavskému náporu. Prokop však nekapituloval a „nedáš – dostaneš“ znovu platilo. Po závaru před domácí brankou se trefil Žídek – 1:2. A aby toho nebylo dost, v 73. minutě hosté zvýšili, když využili další rohový kop zásluhou Drápely. Domácím ke zvratu už chyběl klid.

Fakta – branky: 26. Vinzenz – 7. Pala, 68. Žídek, 73. Drápela. Rozhodčí: Chvojka (Pardubice), ŽK 5:1, diváků: 100, poločas: 1:1. TJ Sokol Libchavy: Kollert – Vavřín, Karpíšek, P. Vídeňský, Hoffman, D. Vídeňský, Gyömber, Kozel, Štěpán, Vinzenz, Kopfštein (Čermák). TJ Horní Újezd: Prokop - Mach, Kovář, Pala, F. Boštík, Žídek, P. Boštík, Faltys, Boček, Kárský, Drápela (J. Mokrejš, Motyčka, Kmošek).

Dolní Újezd B– Zámrsk 2:1

Počáteční nápor domácích přinesl jen nastřelené břevno, hosté zahrozili velikou šancí Bálka, kterou reflexivně kryl Klusoň. V 56. minutě potrestal chybu obrany Bálek, ale domácí ihned reagovali a Doubek hlavou srovnal. V 70. minutě nařídil sudí po faulu na Svobodu nepřímý kop z malého vápna, tuto výhodu Újezd po dlouhých tahanicích nevyužil. V nastaveném čase strhl vítězství na stranu domácích Novák a tři body byly na světě.

Fakta – branky: 58. Doubek, 90. + 3. Novák – 56. Bálek. Rozhodčí: Kamenický (Holice), ŽK 0:3, diváků: 120, poločas: 0:0. Sokol Dolní Újezd B: Klusoň – Mráz, Hladík, Svoboda, Albert, Novák, Kuchta, Víšek, M. Částek, Nádvorník, Doubek (Jireček, J. Částek). SK Zámrsk: Veselý – Csernyanszký, P. Šeda, Šavelka, Mudrich, M. Šeda, Fikejz, Brýdl, Čáslavka, Bálek, Peterka (Vodička).