Ústečtí nestačili na Teslu a jsou blízko sestupu

VÝCHODNÍ ČECHY - Fotbalová divize pokračovala o víkendu dalšími zápasy. Své naděje na záchranu posílili vítězstvím v derby fotbalisté Chrudimi a Chocně, další ztráta Letohradu. Ústí n. O. – Tesla 1:2

14.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Volf

Snahu domácích už v 6. minutě zchladil vedoucí gól pardubického Večerníka, který padl po centru Voženílka. Po přestávce se hra Ústí zlepšila a v 60. minutě vyrovnal z penalty za ruku hostů ve vápně Jaroslav David. Následnou aktivitu Ústí ke vstřelení vítězného gólu využili hosté v 82. minutě k bleskovému brejku, který zakončil nejlepší hráč zápasu Hudec vítězným gólem.

Fakta – branky: 60. Jaroslav David (z pen.) - 6. Večerník, 82. Hudec. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 2:2. Diváků: 300. Poločas: 0:1. Jiskra Ústí n. O.: Krátký – Kaláb (85. Lžíčař), Jaroslav David, Chudý, Jan David (46. Marek) – Tomášek, Vaňous, Dostál, Václav Stejskal – Lněnička (61. Staněk), Beneš. Tesla Pardubice: Shejbal – Třešňák, Koblížek, Prorok, Hlava – Brož (85. Čejka), Jeřábek, Voženílek, Belák (61. Petrus) – Večerník (90.Cincibuch), Hudec.

Chrudim – Předměřice 4:1

Zajímavý fotbal se začal hrát až po hodině hry. Skóre se poprvé měnilo v 65. minutě, kdy se trefil z voleje Hauf. Za čtyři minuty přidal druhý gól T. Vácha, ale hosté ještě zdramatizovali vývoj trefou Valeše po nedorozumění obrany AFK s brankářem. V poslední pětiminutovce dala nálepku jasného výsledku dvě úspěšná sóla Adámka a Pudila.

Fakta – branky: 65. Hauf, 69. T. Vácha, 85. Adámek, 88. Pudil – 75. Valeš. Rozhodčí: Kalenda (Praha) ŽK: 0. Diváků: 130. Poločas: 0:0. AFK Chrudim: Meller – Linhart, Jirousek, Rahimič, Adámek – Hauf, Zvára, Holub, Škvrňák (5. Luptovský) – T. Vácha, Černý (58. J. Vácha, 83. Pudil). Slavoj Předměřice nad Labem: Tošovský – Zelený, Ráliš, Dujsík, Jankaj (69. Kotal) – Hradecký (83. Olšák), Židík, Havrda, Haken – Dvořáček (58. Valeš), Hejzlar.

Letohrad – Trutnov 1:1

Samotné utkání přineslo spoustu nepřesností, obě branky padly po střelách ze střední vzdálenosti. Ve 25. minutě si připravil míč k přímému kopu Vaniš a nechytatelnou střelou z třiceti metrů poslal Letohrad do vedení. O výsledku rozhodla 65. minuta: Makovskýmělpřílišprostorua jeho propagační střela zhruba ze třiceti metrů k údivu všech skončila za Kykalem, kterému míč proteklmezi prsty.

Fakta – branky: 25.Vaniš – 65. Makovský. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:1. Diváků: 400. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Kykal – Peřina, Strasmeier, Rompotl, Vaniš – Kempf, Kuchta, D. Stejskal, Hundák (71. Gerža) – M. Stejskal (82. Gloziga), Kočí. FK Trutnov: Šťastný – Cerman, Kábrt, Makovský, Syrovátka – Marks, Pejchal (86. Poznar), Kamitz, Mikeš (60. Machalík) – Trunkát (90.Hejna), Horák.

Hlinsko – Choceň 2:3

Fakta – branky: 35. Dostál, 64. z pen. Tománek – 21. Flídr, 45. z pen. a 46. Jandera. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 6:2. Diváků: 300. Poločas: 1:2.. FC Hlinsko: Lankaš – Janoušek, Kysela (Drahoš), T. Řezníček – Tománek, P. Novák, P. Řezníček, Bouška (Šulc, R. Novák) – Dostál, Vodička, Boháč. FK Agria Choceň: Gerčák – Baborák (Smejkal), Vicány, Koryta, Flídr (Synek) – Jandera, Benák, Kubec (Hunal), Nedvěd – Šabata, Novotný.

Dvůr Králové – Velim 3:2

Utkání rozhodl Brendl z penalty 20. brankou v sezoně. Fakta – branky: 35. a 62. z pen. Brendl, 46. Huňák – 51. Miller, 58. Fryč. Rozhodčí: Vafka. ŽK: 2:6. Diváků: 480. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Haase, Kruliš, Ježek – Míl (79. Řežábek), Holub, Jeník, Huňák (88. Záruba) – Brendl, Samek.

Týniště – Český Brod 1:1

Domácím zachránil bod čtvrt hodiny před koncem Matějus. Fakta – branky: 76. Matějus – 57. Helmi Dali. Rozhodčí: Vokál (Jaroměř). ŽK: 2:4. Diváků: 300. Poločas: 0:0. SK Týniště n. O.: Ottmar – Hrubý – Syrůček, Plašil, Vašata (58. Winkler) – L. Slezák (58. Seifert), Lemfeld, Černý, Kubištel – Šupák, Matějus (86. Chmelík).

Další výsledky – 25. kolo: Dobrovice - Sedmihorky 2:1, Hlavice - Liberec B 0:1 .

14.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Management - Řídící pracovníci v oblasti ambulantních a 20 000 Kč

Řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory) Vedoucí a sociální pracovník Osobní asistence a Charitní pečovatelské služby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NABÍZÍME: PP na dobu určitou, KONTAKT: telefonicky, e-mailem, Bližší informace o nabízeném místě, včetně termínu podání přihlášky do výběrového řízení najdete na www.policka.charita.cz. Pracoviště: Oblastní charita polička - polička (vrchlického 10), Vrchlického, č.p. 10, 572 01 Polička. Informace: Štěpánka Dvořáková, +420 734 435 458.

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 28 000 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce vedoucího prodejny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: zástupce vedoucího prodejny , NABÍZÍME: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Penny market s.r.o. - moravská třebová, Svitavská, č.p. 1501, 571 01 Moravská Třebová 1. Informace: Karel Žahour, +420 606 023 918.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Traktorista a obsluha 20 000 Kč

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů Traktorista, řidič, obsluha zemědělských strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: řidičský průkaz T, C, E, platný profesní průkaz řidiče výhodou, NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolenou navíc, KONTAKTY: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Agro družstvo sebranice, 569 62 Sebranice u Litomyšle. Informace: Věra Kupková, +420 739 624 022.

Výroba - Výroba Seřizovači 20 500 Kč

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20500 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NABÍZÍME: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, KONTAKT: e-mailem. Pracoviště: Auto motive industrial a.s., Sokolovská, č.p. 1169, 570 01 Litomyšl. Informace: Adriana Siederová, +420 461 618 555,724 557 761.

Ilustrační fofo.

První gól byl klíčový a vstřelilo ho Pomezí

Dobrá práce na úvod, většina bodů zůstala v domácích kapsách

-

Bysterská kanonáda mířila do nebe, jevíčský Linhart zaúřadoval proti Linharticím

Svitavsko /OKRESNÍ PŘEBOR/ - Gólově nadmíru bohaté bylo premiérové dějství nejvyšší okresní soutěže fotbalistů. V sedmi zápasech padlo dohromady pětatřicet gólů, v průměru pět na utkání!