Heřmanův Městec – Dolní Újezd 1:1

Fakta – branky: 15. Skokan – 85. Kuta. Rozhodčí: Chládek (Tatenice), ŽK 2:2, ČK 1:0, diváků: 220, poločas: 1:0. Sokol Dolní Újezd: Janecký – J. Vosmek, Kučera, Havran, O. Hladík, Svoboda, Kuta, M. Vomáčka, Fulík, J. Vomáčka, Heinisch (Albert, J.Částek).

František Jandáček, trenér: Začali jsme v 10. minutě neproměněnou penaltou Martina Vomáčky, vzápětí šli domácí do vedení. Poté Martin odstoupil ze hry s přetrženým křížovým vazem, od 25. minuty jsme po vyloučení hráli proti deseti. Ve druhém poločase oslabený soupeř bránil, my jsme hráli vzadu jen se třemi beky, v závěru už útočil, kdo mohl, a pět minut před koncem se z přímého kopu konečně trefil Kuta. Remíza byla spravedlivá, za bojovnost zaslouží pochvalu celé mužstvo, zvláště pak Janecký, který nás znovu několikrát podržel.

SK Chrudim – Morašice 4:0

Fakta – branky: Veverka 2, V. Hromádko, J. Hromádko. Rozhodčí: Sliž (Chotěboř), ŽK 3:3, diváků: 100, poločas: 1:0. Sokol Morašice: Lněnička – Holomek, Chmelík, J. Štěpán, Ropek, Mar. Štancl, Jehlička, Skala, Klement, Burian, Jokeš (Němec, Coufal).

Petr Kuta, trenér: Podali jsme zatím nejhorší podzimní výkon, soupeř nás přehrával jednoduchostí. Dělali jsme řadu hrubých chyb v obranné činnosti, několik dalších gólovek vychytal Lněnička, který byl přes čtyři obdržené branky naším nejlepším hráčem. Vepředu jsme si za 90 minut vypracovali pouze dvě slibné příležitosti, ale bez efektu. Zápas senámvůbec vydařil.