Staré Město-Moravská Třebová C – Trstěnice 6:0 (2:0). Branky: P. Šatník 2, Němec, Skřebský, Dostál, Huryta. Domácí se za dalším vítězstvím vydali ve 3. minutě a opanovali celý zápas. Byli jednoznačně lepší a o výsledku nebylo pochybností.

Městečko Trnávka – Radiměř 1:1 (0:1). Branky: Kolínský – Ondroušek. Domácí podali dobrý výkon, ale stačilo jim to jen na remízu. Více jim nedovolil hostující gólman, kterému mohou spoluhráči poděkovat za bod.

Borová-Telecí – Vendolí 2:1 (2:1). Branky: M. Hegr, A. Pazdera – L. Fuchs. V Telecím se hrálo bojovné a tvrdé utkání (9 ŽK), ale hráči se vyvarovali záludností a hráli ve slušném tempu, takže divákům se duel líbil. Hosté se ujali vedení, což Borovou probralo a do přestávky stav otočila. Ve druhé poločase měli hosté častěji balon na kopačkách a tlačili se do šancí, ale museli čelit i protiútokům. Výborní brankaři ovšem již neinkasovali.

Březová nad Svitavou – Boršov 3:1 (3:0). Branky: J. Stupka, M. Stupka, Kubíček (PK) – Krejčí. Domácí proměnili v prvním poločase ze čtyř šancí tři a položili tím základ k úspěchu. Soupeř po pauze jenom korigoval.

Chornice – Jedlová-Pomezí B 1:0 (0:0). Branka: Jelínek. V Chornicích byla znovu o góly nouze, ale ten jeden přece jen padl a pro domácí celek znamenal výhru.

Zbývající výsledek 10. kola: Kunčina B – Opatov 1:1 (1:0).

Pořadí: 1. Staré Město-Moravská Třebová C (27), 2. Borová-Telecí (22), 3. Opatov (21), 4. Vendolí (18), 5. Kunčina B (17), 6. Radiměř (13), 7. Chornice (11), 8. Březová nad Svitavou (9), 9. Městečko Trnávka (9), 10. Trstěnice (9), 11. Jedlová-Pomezí B (7), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).