Ve III. třídě bylo sehráno šesti zápasů, ten sedmý mezi Mladějovem a Opatovcem byl odložen na 28. září. Po řadě let se v regionu odehrály soutěžní zápasy i v rámci IV. třídy mužů v kopané. Na úvod se dařilo domácím týmům.

III. třída

Hradec nad Svitavou – Rohozná 1:0 (0:0). Branka: Jachan. Rozhodčí: Pešava. Domácí neproměnili několik tutovek a nakonec byli rádi, že ve druhé půli dali vítězný gól.

Radiměř – Křenov 2:0 (2:0). Branky: Lukáš Trnečka, Beneš. Rozhodčí: Štusák. Klid na kopačky domácích vnesl první poločas a dvě trefy do černého. Po změně stan si výhru bez problémů kontrolovali.

Chornice – Městečko Trnávka 0:2 (0:0). Branky: Grulich, Kolínský. Rozhodčí: Havránek. Sousedské derby skončilo zaslouženě tříbodovým ziskem pro hosty. Ti rozhodli o osudu utkání ve druhé půli, kdy navíc nevyužili další šance.

Březová nad Svitavou B – Vendolí 2:2 (2:1). Branky: Kutlák 2 – P. Fuchs, T. Hladík. Rozhodčí: Havránek. ČK: 1:0. Ve tvrdém a nervózním duelu hráli domácí hodinu v deseti, i přesto dvakrát vyrovnali nepříznivé skóre.

Linhartice – Jedlová 1:0 (1:0). Branka: vlastní. Rozhodčí: Ondráček. ČK: 0:1. Vyrovnané utkání rozhodl nešťastný vlastenec hostů v první půlce.

Třebařov – Moravská Třebová C 3:1 (2:0). Branky: Werner, P. Vystrčil, Morávek – nehlášeno. Rozhodčí: Odehnal. V první půli si domácí vypracovali dvougólový náskok. Hostům se podařilo snížit, ale poslední slovo patřilo soupeři.

IV. třída

Boršov – Trstěnice 2:1 (1:1). Branky: Rozsypal, Ondrejka – Cacek. Rozhodčí: Křišťál. Vyrovnané měření sil pro sebe rozhodli šťastnější domácí.

Jevíčko B – Morašice B 5:1 (2:0). Branky: Řehoř 2, Kyša, Peka, Deutsch – Šmidt. Rozhodčí: Scheib. Jednoznačný výsledek se zrodil po trvalé herní převaze domácího mužstva.

Linhartice B – Kunčina B 3:1 (3:1). Branky: Škrabal, Lébiš, L. Konečný – nehlášeno. Rozhodčí: Ožvoldík. V prvním kole se potkaly celky, které se nově přihlásily do okresních soutěží. Vzájemný duel vyzněl lépe pro béčko Metry, jež bylo střelecky produktivnější­.