I poslední Radiměř naznačila v Janově, že by její výsledky mohly jít nahoru. Více šancí si v průběhu utkání sice vypracovali domácí a z tohoto pohledu je jejich těsné vítězství zasloužené, soupeř je nicméně hodně potrápil a v závěru sahal po remíze. První bod v sezoně uhrála Trnávka v derby s Jaroměřicemi, ale to byl spíše malý sportovní zázrak.

Hosté si po závěrečném hvizdu rvali vlasy, protože vedení 2:0 v 86. minutě, to se zkrátka nepouští. Jen malou útěchou pro Jaroměřické může být, že společně s Dlouhou Loučkou zůstávají neporaženi. Loučka měla podobný osud, také ona nad Mladějovem ještě krátce před koncem vedla a také ona nezvládla v posledních minutách vyrovnaného duelu defenzivu.

Díky nejlepšímu skóre se na první místo v tabulce dostala Cerekvice, která hrála potřetí doma. Tentokrát měla asi nejlehčí úkol, neboť Bystré jí nekladlo velký odpor a zejména ve druhém poločase si domácí fotbalisté na trávníku dělali, co chtěli. Bysterské mužstvo jde po úvodním vítězství v Trnávce s formou výrazně dolů.

Možná největší překvapení kola se zrodilo v Linharticích, kde si doposud „nulová“ Metra vyšlápla výsledkem 5:1 na hostující Kam. Horku. Loňským účastníkům I. B třídy nevyšel závěr první půle a z dvojitého úderu se po změně stran nevzpamatovali. Kvalitní fotbal byl k vidění i v Čisté.

Domácí ukončili jevíčskou sérii úspěchů, když byli po většinu času lepší a vyhráli zaslouženě, ačkoli rozhodli krátce před závěrem z pokutového kopu. Mezi šestibodové celky se další výhrou dotáhla také Březová.