Křenov – Koclířov 2:2

Souboj celků ze spodku tabulky skončil zaslouženou remízou. Hosté šli po chybě obrany do vedení, po pauze se vše opakovalo, ale domácí si pak vynutili výraznou převahu v poli a ze dvou dorážek do odkryté svatyně zachránili plichtu.

Fakta – branky: Hél, Kalod – Marek, Šebek. Rozhodčí: J. Kvapil (Svitavy), ŽK 2:2, diváků: 40, poločas: 0:1.

Rohozná – Trstěnice 4:1

V prvním poločase dominovaly obě obrany, ve druhém pak domácí využili několika zaváhání defenzivy soupeře, rychle si vypracovali tříbrankový náskok a ten si pohlídali do závěrečného hvizdu.

Fakta – branky: Pavlík 2, R. Luňáček, T. Kubát – Mandlík. Rozhodčí: Urban (Litomyšl), ŽK 1:4, diváků: 50, poločas: 0:0.

Staré Město – Kunčina 0:2

V bojovném zápase nikdo nechtěl prohrát, míč se pohyboval převážně mezi vápny, rozhodly tedy chyby. Domácí jednu udělali a protivník ji potrestal, navíc přidal druhý zásah z přímého kopu. Druhá půle byla obdobná, domácí se snažili, ale vypracovali si jen málo šancí.

Fakta – branky: Pařil, Pešava. Rozhodčí: Šenkýř (Moravská Třebová), ŽK 1:1, diváků: 60, poločas: 0:2.

Chornice – Třebařov 2:5

Domácí sice částečně zaskočili favorita svým nasazením a drželi poměrně vyrovnanou hru, ale hosté si zaslouženou výhru pohlídali.

Fakta – branky: Letfus 2 – Kytlica 2, Frisch, Prokop, Handl. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 1:1, diváků: 50, poločas: 0:2.

Moravská Třebová C – Janov B 4:1

Třebovské céčko v silné sestavě diktovalo po většinu času tempo a zaslouženě vyhrálo.

Fakta – branky: Švanda, M. Cink, Fikr, Kudyn – nehlášeno. Rozhodčí: Kyša (Jevíčko), diváků: 50, poločas: 2:0.

Hradec nad Svitavou – Jevíčko B 7:2

Hraje-li Hradec doma, není k poražení, což se opět potvrdilo. Vyšel mu vstup do utkání, když dvakrát skóroval, béčko pak sice korigovalo, ale ve druhé půli byl na hřišti jediný tým a o výsledku nebylo pochyb.

Fakta – branky: Chlup 2, Felkl 2, L. Zedník, Mráz, Mička – Továrek, Nguyen. Rozhodčí: Janča (Lipovec), ŽK 3:2, diváků: 60, poločas: 2:1.

Jedlová – Městečko Trnávka B 10:0

Jedlovský brankostroj se rozjel po pěti minutách a akci na jeden dotek zakončené Tůmou. Domácí pak zcela ovládli hru a bylo to znát na rostoucím skóre, na penaltu si troufl i gólman Hejl. Tím více může Jedlovou mrzet zbytečná kontumace zápasu v Koclířově.

Fakta – branky: Tůma 2, Lelek 2, Puchar, Roušar, Doleček, P. Lánský, Misar, Hejl (PK). Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 1:1, diváků: 60, poločas: 6:0.

Boršov – Opatovec 2:1

O osudu zápasu rozhodli domácí dvěma rychlými góly, když na Krčmářovu křížnou střelu do horního rohu brány vzápětí navázal další vydařenou ránou Bilič. Hosté snížili dvacet minut před koncem, ale vyrovnat jim výborný gólman Němec už nedovolil.

Fakta – branky: Krčmář, Bilič – J. Telecký. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice), ŽK 2:2, diváků: 80, poločas: 2:0.