Nejhladší cestu ke třem bodům měli Čistečtí, kterým kunčinská rezerva nebyla rovnocenným soupeřem, o osudu střetnutí bylo jasno do poločasu a řešila se pouze otázka výše skóre. Rovněž v Moravské Třebové nebylo o výsledku pochyb, byť hosté z Koclířova bojovali sympaticky, kvalita na straně domácího výběru se však projevila.

Křenov se v utkání proti Třebařovu prosadil zkraje první a druhé půle, což mu stačilo na vítězství, i proto, že jako jediný z účastníků soutěže za 180 minut neinkasoval. Ve Vendolí se vše podstatné odehrálo během úvodní půlhodiny hrací doby. Jednak se Trnávečtí dvakrát střelecky prosadili, navíc domácí museli do deseti a s tím se pak moc udělat nedalo. Sebranice sahaly v Rohozné dlouho po nečekaném vítězství a domácí byli nakonec rádi, že se jim zásluhou Leinwebera podařilo vyrovnat.

3. kolo:

Moravská Třebová C – Koclířov 4:1 (1:0). Branky: 41. D. Mikšánek, 57. P. Šatník, 58. Matoušek, 82. Potáček – 72. Synek. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Vendolí – Městečko Trnávka 0:2 (0:2). Branky: 2. Lébiš, 30. Lexmaul. Rozhodčí: Rejhon. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (27. Mauer). Diváci: 90. Křenov – Třebařov 2:0 (1:0). Branky: 9. Helebrand, 55. Darmo. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Čistá – Kunčina B 7:1 (5:1). Branky: 27. a 66. Zrůbek, 11. D. Nepraš, 16. Žídek, 31. Frank, 35. Padělek, 65. Portlík (PK) – 42. Šejnoha. Rozhodčí: Kropáček. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Rohozná – Sebranice 1:1 (0:1). Branky: 77. Leinweber – 18. Dvořák. Rozhodčí: Šenkýř. ŽK: 4:2. Diváci: 50.