Vítězem třetího dějství se stal JINDŘICH TOMIŠKA z Opatova, který hraje se startovním číslem SY0148. Společně s jedním dalším hráčem se na tiketu pouze jednou zmýlil, byl však z dvojice sedmnáctibodových nejblíže celkovému počtu branek v deseti zápasech (42). Vítězný tipař dostane pamětní tričko a balení piv Rychtář, předáme je do poloviny měsíce září.

Bodové zisky zůstaly tentokrát vesměs v průměru, na čemž mají zásluhu překvapivé výsledky Svitav, Sebranic a Cerekvice nad Loučnou, které úspěšnost tipů notně ovlivnily. Jméno vedoucího hráče se nezměnilo a Jindřich Tihlařík z Jaroměřic má na prvním místě tři body k dobru.

Všichni účastníci tipovací soutěže, kteří mají přiděleno startovní číslo a uvedli na svůj první kupón heslo, mohou tipovat rovněž na internetu na www.denik.cz.
Správné tipy 3. kola: 2 – 1 – 1 – 1 – 1 – 2 – 1 – 0 – 1 – 2

1. místo
SY0326 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 8 36

2. – 6. místo
SY0075 Roman Kuda ml., Pomezí 14 33
SY0182 Ondřej Brychta, Kunčina 8 33
SY0183 Anna Brychtová, Kunčina 8 33
SY0223 Luboš Komprda, M. Třebová 8 33
SY0312 Julius Premauer, Bystré 8 33

7. – 19. místo
SY0041 František Báča, Rohozná 11 30
SY0043 Josef Mastík, Sebranice 11 30
SY0143 Jarmila Andrlíková, Svitavy 8 30
SY0028 Milan Beneš, Pomezí 8 30
SY0202 Jiří Bílý, M. Třebová 8 30
SY0181 Tomáš Brychta, Kunčina 8 30
SY0179 Josef Brychta, Kunčina 8 30
SY0220 Petr Cink, M. Třebová 8 30
SY0112 Marie Hladká, Sebranice 8 30
SY0151 Jaroslav Kaderka, Svitavy 8 30
SY0193 Aťka Khýr, Staré Město 8 30
SY0103 Zdeněk Jílek, Polička 5 30
SY0210 Stanislav Mixán, Boršov 5 30

20. – 54. místo
SY0148 Jindřich Tomiška st., Opatov 14 27
SY0204 Tomáš Bílý, M. Třebová 11 27
SY0029 Libor Bednář, Pomezí 8 27
SY0078 František Bidmon, Polička 8 27
SY0180 Dana Brychtová, Kunčina 8 27
SY0142 Roman Dostál, Svitavy 8 27
SY0290 Miloslava Elčknerová, Trstěnice 8 27
SY0019 Jiří Frank, Trstěnice 8 27
SY0331 Milan Hlaváč, Jaroměřice 8 27
SY0287 Jaroslav Kladiva, Desná 8 27
SY0330 Martin Krč, Horní Štěpánov 8 27
SY0329 Irena Krčová, Horní Štěpánov 8 27
SY0230 František Kunc ml., Staré Město 8 27
SY0229 František Kunc st., Staré Město 8 27
SY0033 Petr Lněnička, Pomezí 8 27
SY0264 Luděk Marčík, Osík 8 27
SY0263 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 8 27
SY0262 Marie Marčíková, Dolní Újezd 8 27
SY0160 Hana Minářová, Sebranice 8 27
SY0209 Ivana Mixánová, Boršov 8 27
SY0050 Miroslav Moravec, Banín 8 27
SY0224 František Přichystal, M. Třebová 8 27
SY0305 Jaroslav Urban ml., Šumperk 8 27
SY0066 Jaroslav Valach ml., Hartmanice 8 27
SY0320 Jiří Drábek, Nedvězí 5 27
SY0005 Jiří Fečko, Opatov 5 27
SY0219 Pavlína Gregorová, Svitavy 5 27
SY0044 František Hemerka, Svitavy 5 27
SY0194 Ladislav Khýr, Staré Město 5 27
SY0271 Vlasta Kolčavová, Dolní Újezd 5 27
SY0323 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 27
SY0053 Václav Mazůrek, Čistá 5 27
SY0261 Václav Němec, Litomyšl 5 27
SY0311 Jaroslava Premauerová, Bystré 5 27
SY0104 Stanislav Kučera, Polička 2 27

55. – 92. místo
SY0197 Věra Dosedělová, M. Třebová 11 24
SY0135 Josef Jirmásek, Polička 11 24
SY0090 Gustav Kovář, Vítějeves 11 24
SY0213 František Bušina, M. Třebová 8 24
SY0154 Otto Daněk st., Svitavy 8 24
SY0246 Martina Holomková, Makov 8 24
SY0225 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 24
SY0130 Martin Jirmásek, Polička 8 24
SY0159 Michal Minář, Sebranice 8 24
SY0317 Helena Novotná, Nedvězí 8 24
SY0117 Monika Procházková, Polička 8 24
SY0166 Václav Roušar, Svitavy 8 24
SY0165 Patrik Roušar, Svitavy 8 24
SY0164 David Roušar, Svitavy 8 24
SY0163 Radek Roušar, Svitavy 8 24
SY0162 Eva Roušarová, Svitavy 8 24
SY0067 Jaroslav Valach st., Hartmanice 8 24
SY0156 Jana Bartoňková, Hradec n/S 5 24
SY0113 Veronika Hladká, Sebranice 5 24
SY0111 Ladislav Hladký, Sebranice 5 24
SY0314 Ludvík Jachymiák, Bystré 5 24
SY0094 Petr Jílek, Polička 5 24
SY0069 Erik Kalas, Svitavy 5 24
SY0277 Pavel Kmošek st., Čistá 5 24
SY0032 Marie Latnerová, Pomezí 5 24
SY0060 Josef Lednický, Svitavy 5 24
SY0025 Olga Lněničková, Svitavy 5 24
SY0187 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 5 24
SY0327 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 24
SY0321 Milan Písek, Jaroměřice 5 24
SY0184 Jan Soldán, M. Třebová 5 24
SY0283 Dráža Štyndlová, Čistá 5 24
SY0087 Martin Tobiáš, Polička 5 24
SY0095 Andrea Gibiecová, Polička 2 24
SY0222 Alois Komprda, M. Třebová 2 24
SY0058 Pavel Kotlář, Květná 2 24
SY0190 Petr Otevřel, Lhota u Konice 2 24
SY0105 Jitka Vajsová, Polička 2 24

93. – 94. místo
SY0342 František Mokrejš, Dolní Újezd 8 22
SY0349 František Smolej, Kamenná Horka 5 22

95. – 147. místo
SY0195 Jaroslav Hutira ml., Kunčina 11 21
SY0325 Jana Písková, Jaroměřice 11 21
SY0010 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 11 21
SY0023 Jana Bahenská, Svitavy 8 21
SY0231 Barbora Kuncová, Staré Město 8 21
SY0243 Klára Merglová, Litomyšl 8 21
SY0234 Zdeněk Němec, Litomyšl 8 21
SY0132 Oliver Shelong, Praha 8 21
SY0003 Pavel Schejbal, Svitavy 8 21
SY0309 Milan Stýblo st., Pomezí 8 21
SY0188 Ladislav Švanda, M. Třebová 8 21
SY0306 Tomáš Urban, Litomyšl 8 21
SY0022 Lubomír Záruba, Svitavy 8 21
SY0251 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 5 21
SY0216 Václav Cink, M. Třebová 5 21
SY0319 Karel Drábek, Nedvězí 5 21
SY0007 Miloš Drmola, Svitavy 5 21
SY0288 Jiří Elčkner ml., Čistá 5 21
SY0278 Pavel Fulík, Dolní Újezd 5 21
SY0200 Štefan Gallik, M. Třebová 5 21
SY0248 Ladislav Holomek, Makov 5 21
SY0062 Bohuslava Hubinková, Čistá 5 21
SY0313 Jarmila Jachymiáková, Bystré 5 21
SY0093 Miroslav Jílek, Polička 5 21
SY0134 Olga Jirmásková, Polička 5 21
SY0153 Lenka Kaderková, Svitavy 5 21
SY0027 Antonín Kadlec, Polička 5 21
SY0096 Miroslav Kmošek, Polička 5 21
SY0158 Josef Minář, Sebranice 5 21
SY0068 David Nekvinda, Svitavy 5 21
SY0237 Zdeněk Novák, Litomyšl 5 21
SY0040 Miloslav Olšán, Brněnec 5 21
SY0122 Jan Scheib, Polička 5 21
SY0171 Anna Slabá, Svitavy 5 21
SY0169 Anja Slabá, Svitavy 5 21
SY0174 Alena Slabá, Svitavy 5 21
SY0172 Dominik Slabý, Svitavy 5 21
SY0176 Tomáš Slabý, Svitavy 5 21
SY0170 František Slabý, Svitavy 5 21
SY0167 Petr Slabý, Svitavy 5 21
SY0168 Ondřej Slabý, Svitavy 5 21
SY0175 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 21
SY0173 Pavel Slabý st., Svitavy 5 21
SY0063 Jaroslav Šlesinger, Čistá 5 21
SY0147 Jindřich Tomiška ml., Opatov 5 21
SY0207 Jaroslav Vágner, Radkov 5 21
SY0206 Lukáš Vágner, Radkov 5 21
SY0245 Petr Vajrauch, Trstěnice 5 21
SY0092 Tomáš Kubát, Polička 2 21
SY0002 Miroslav Kulíšek, Svitavy 2 21
SY0316 Martina Novotná, Nedvězí 2 21
SY0070 Božena Rakašová, Svitavy 2 21
SY0061 František Sedlák, Úsobrno 2 21

148. – 197. místo
SY0373 Bohuslav Marek, Jaroměřice 5 19
SY0296 Ivan Dostál, Jarošov 8 18
SY0280 Petr Fulík, Dolní Újezd 8 18
SY0047 Martin Jiruše, Opatov 8 18
SY0270 Bořivoj Klejch, Dolní Újezd 8 18
SY0074 Ludmila Kudová ml., Pomezí 8 18
SY0080 Pavel Navrátil, Polička 8 18
SY0119 Josef Popelka, Polička 8 18
SY0102 Jaroslav Scheib, Polička 8 18
SY0249 Roman Stibůrek, Čistá 8 18
SY0285 Miroslav Ševčík, Litomyšl 8 18
SY0282 Stanislav Štyndl, Čistá 8 18
SY0108 Milan Češka ml., Polička 5 18
SY0265 Miroslav Doležal, Trstěnice 5 18
SY0196 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 18
SY0161 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 5 18
SY0082 Vladimír Harašta, Polička 5 18
SY0178 Olga Hrubá, M. Třebová 5 18
SY0177 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 5 18
SY0292 Vlasta Jelínková, Morašice 5 18
SY0128 Tomáš Jirmásek, Polička 5 18
SY0255 Zdeněk Kabrhel ml., Janov 5 18
SY0276 Jiřina Kmošková, Čistá 5 18
SY0012 Karel Kuběna, Svitavy 5 18
SY0048 Josef Künzel, Svitavy 5 18
SY0051 Romana Moravcová, Banín 5 18
SY0212 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 18
SY0021 Nikola Satrapová, Radiměř 5 18
SY0133 Dan Shelong, Praha 5 18
SY0131 Olga Shelongová, Praha 5 18
SY0228 Miroslav Skočovský, M. Třebová 5 18
SY0221 Pavel Sotorník, M. Třebová 5 18
SY0328 Marek Soural, Úsobrno 5 18
SY0101 Jaroslav Švanda, Polička 5 18
SY0024 Karel Weber, Svitavy 5 18
SY0297 Jaroslav Zeman, Jarošov 5 18
SY0065 Josef Ambros, Křenov 2 18
SY0109 Alena Češková, Polička 2 18
SY0189 Lenka Dvořáková, M. Třebová 2 18
SY0059 Jaroslav Fuchsa, Svitavy 2 18
SY0037 Jiří Hárych ml., Koclířov 2 18
SY0247 Tomáš Holomek, Makov 2 18
SY0155 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 2 18
SY0256 Veronika Hořínková, Litomyšl 2 18
SY0254 Zdeněk Kabrhel st., Janov 2 18
SY0057 David Kotlář, Svitavy 2 18
SY0244 Josef Mergl, Litomyšl 2 18
SY0079 Tomáš Navrátil, Polička 2 18
SY0030 Radek Navrátil, Pomezí 2 18
SY0268 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 18

198. – 205. místo
SY0114 Kamil Koníček, Polička 8 16
SY0374 Pavel Navrátil, Jaroměřice 8 16
SY0217 Miroslav Rolínek, M. Třebová 8 16
SY0339 Petr Blažek, Polička 5 16
SY0337 Jaroslav Dittrich, Polička 5 16
SY0338 Jan Procházka, Polička 5 16
SY0370 Vladimír Šedý, Pomezí 5 16
SY0341 David Mokrejš, Dolní Újezd 2 16

206. – 241. místo
SY0279 Roman Pipek, Dolní Újezd 11 15
SY0013 Jindřich Červený, Polička 8 15
SY0289 Šárka Elčknerová, Čistá 8 15
SY0281 Věra Fulíková, Dolní Újezd 8 15
SY0073 Roman Kuda st., Pomezí 8 15
SY0241 Miloš Mergl, Litomyšl 8 15
SY0039 Jakub Olšán, Brněnec 8 15
SY0253 Karel Štorek, Cerekvice 8 15
SY0116 Lenka Urbanová ml., Polička 8 15
SY0006 Milan Záleský, Janov 8 15
SY0141 Martin Zedník, Svitavy 8 15
SY0064 František Boštík, Poříčí 5 15
SY0085 Marie Haraštová, Polička 5 15
SY0129 Jana Jirmásková, Polička 5 15
SY0046 Drahomír Künzel, Svitavy 5 15
SY0203 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 5 15
SY0071 Luboš Nekvinda, Svitavy 5 15
SY0322 Kateřina Písková, Jaroměřice 5 15
SY0009 Vojtěch Sajdl, Svitavy 5 15
SY0020 Tomáš Satrapa, Radiměř 5 15
SY0235 Jaroslav Švec, Čistá 5 15
SY0298 Jana Zemanová, Jarošov 5 15
SY0157 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 2 15
SY0110 Milan Češka st., Polička 2 15
SY0045 Pavel Drobný, Poříčí 2 15
SY0084 Lukáš Harašta, Polička 2 15
SY0056 Miroslav Kotlář, Svitavy 2 15
SY0018 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 2 15
SY0242 Monika Merglová, Litomyšl 2 15
SY0140 František Minář, Svitavy 2 15
SY0318 Michal Novotný, Nedvězí 2 15
SY0191 Miroslav Otevřel, Linhartice 2 15
SY0011 Ladislav Slaník, Praha 2 15
SY0146 Vladimír Šnevajs, Svitavy 2 15
SY0098 Jiří Vávra, Polička 2 15
SY0226 Jakub Straka, Staré Město -1 15

242. – 255. místo
SY0367 Adéla Kořistková, Svitavy 11 13
SY0055 Vendula Mazůrková, Čistá 8 13
SY0356 Marcel Pánik, Rychnov 8 13
SY0334 Zdeněk Drobný, Poříčí 5 13
SY0052 Josef Dvořák, Svitavy 5 13
SY0376 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 5 13
SY0371 Milan Mackerle, Jaroměřice 5 13
SY0350 Jiří Navrátil, Dětřichov 5 13
SY0344 Andrea Stibůrková, Čistá 5 13
SY0343 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 13
SY0372 Petr Valenta, Jaroměřice 5 13
SY0335 Klára Kaderková, Svitavy 2 13
SY0351 Antonín Uhlíř, Svitavy 2 13
SY0192 Jindřich Nárožný, Březina 0 13

256. – 285. místo
SY0099 Karel Švec, Polička 8 12
SY0208 Marie Vágnerová, Radkov 8 12
SY0273 Václav Benda, Litomyšl 5 12
SY0077 Emilie Bidmonová, Polička 5 12
SY0201 Oldřich Dosedla, M. Třebová 5 12
SY0291 Jiří Elčkner st., Trstěnice 5 12
SY0267 Roman Greguš st., Litomyšl 5 12
SY0258 Sandra Horská, Litomyšl 5 12
SY0274 Martin Jirásek, Janov 5 12
SY0286 Martin Kysilka, Polička 5 12
SY0107 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 12
SY0215 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 5 12
SY0205 Petr Kumstát, Staré Město 2 12
SY0034 Ladislav Lněnička, Pomezí 2 12
SY0186 Robin Matocha, Jaroměřice 2 12
SY0250 Radovan Rumler, Litomyšl 2 12
SY0026 Marie Satrapová, Radiměř 2 12
SY0031 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 2 12
SY0145 Věra Šnevajsová, Svitavy 2 12
SY0214 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 12
SY0307 Jaroslav Urban st., Litomyšl 2 12
SY0106 Vladimír Vajs, Polička 2 12
SY0097 Pavel Zahradník, Polička 2 12
SY0144 Vladimír Havránek, Svitavy -1 12
SY0017 Miloslav Juza, Vendolí -1 12
SY0136 Václav Obolecký st., Polička -1 12
SY0124 Petr Scheib ml., Polička -1 12
SY0100 Pavel Švec, Polička -1 12
SY0137 Markéta Vodehnalová, Dolní Újezd -1 12
SY0016 Jana Oujezdská, Rozhraní -4 12

286. – 294. místo
SY0375 Luděk Knoll st., Jaroměřice 5 10
SY0035 Iveta Koutná, Litomyšl 5 10
SY0149 Jaromír Neckář, Banín 5 10
SY0211 Bohuslav Štrajt, Boršov 5 10
SY0358 Marina Brázdová, Svitavy 2 10
SY0352 Zuzana Kolářová, Dlouhá Loučka 2 10
SY0345 Jiří Stibůrek, Čistá 2 10
SY0346 Irena Stibůrková st., Čistá 2 10
SY0218 Kateřina Havranová, M. Třebová 0 10

295. – 318. místo
SY0295 Jan Šilar, Jarošov 8 9
SY0304 Pavel Urban, Litomyšl 8 9
SY0266 Roman Greguš ml., Litomyšl 5 9
SY0138 Pavla Greplová, Koclířov 5 9
SY0257 Miroslav Horský, Litomyšl 5 9
SY0152 Jan Kaderka, Svitavy 5 9
SY0049 Miluše Moravcová, Banín 5 9
SY0001 Antonín Slaník, Svitavy 5 9
SY0118 Lenka Urbanová st., Polička 5 9
SY0233 Josef Vajrauch, Trstěnice 5 9
SY0275 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 2 9
SY0115 Milan Jílek, Polička 2 9
SY0303 Adam Jirout, Litomyšl 2 9
SY0236 Lubomír Klusoň, Chotěnov 2 9
SY0293 Pavel Kmošek ml., Čistá 2 9
SY0324 Hana Koutná, Jaroměřice 2 9
SY0185 Marek Matocha, Jaroměřice 2 9
SY0054 Alena Mazůrková, Čistá 2 9
SY0294 Václav Novák, Chotovice 2 9
SY0139 Jan Sehnal, Svitavy 2 9
SY0123 Petr Scheib st., Polička 2 9
SY0015 Ludmila Veličková, Vendolí 2 9
SY0076 Ludmila Kudová st., Pomezí -1 9
SY0198 Jan Schneider, M. Třebová -1 9

319. – 322. místo
SY0381 František Bis, Karviná 8 8
SY0388 Libor Kvapil, Sádek 8 8
SY0387 Jiří Premauer, Litomyšl 8 8
SY0378 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 8

323. – 333. místo
SY0365 Karel Svojanovský, Svitavy 8 7
SY0127 Radka Cihlářová, Polička 5 7
SY0363 Martin Fišer, Vendolí 5 7
SY0355 Lukáš Balabán, M. Třebová 2 7
SY0336 Michal Čížek, Svitavy 2 7
SY0354 Rudolf Jahoda, M. Třebová 2 7
SY0353 Libuše Komprdová, M. Třebová 2 7
SY0366 Milan Kořistek, Svitavy 2 7
SY0340 Markéta Krystýnková, Polička 2 7
SY0361 Leoš Mihola, Svitavy 2 7
SY0199 Ludvík Potáček, M. Třebová 2 7

334. – 351. místo
SY0014 Romana Červená, Polička 8 6
SY0081 Karel Geba, Polička 2 6
SY0072 Pavel Jílek, Pomezí 2 6
SY0302 Jaroslav Jirout, Litomyšl 2 6
SY0300 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 2 6
SY0269 Jan Kolčava ml., Dolní Újezd 2 6
SY0284 David Štyndl, Čistá 2 6
SY0089 Gabriela Tobiášová, Polička 2 6
SY0310 Tomáš Vápeník, Pomezí 2 6
SY0008 Daniel Beneš, Polička -1 6
SY0083 Viera Čiripová, Korouhev -1 6
SY0272 František Jirásek, Janov -1 6
SY0332 Dorian Köhler, Jedlová -1 6
SY0038 Karel Kopecký, Polička -1 6
SY0227 Lukáš Straka, Staré Město -1 6
SY0086 Jiří Tobiáš, Polička -1 6
SY0088 Iva Tobiášová, Polička -1 6
SY0315 Miroslav Čori, Bystré -4 6

352. – 357. místo
SY0383 Anna Bisová, Karle 5 5
SY0380 Marie Homolová, Svitavy 5 5
SY0386 Miroslav Jílek, Svitavy 5 5
SY0239 Marek Beneš, Trstěnice 0 5
SY0240 Helena Benešová, Trstěnice 0 5
SY0308 Milan Stýblo ml., Pomezí 0 5

358. – 366. místo
SY0368 Karolína Kořistková, Svitavy 5 4
SY0357 Eduard Brázda, Svitavy 2 4
SY0360 Michal Brázda, Svitavy 2 4
SY0364 Marta Fišerová, Vendolí 2 4
SY0150 Zdena Neckářová, Banín 2 4
SY0125 Petr Stoklásek, Polička 2 4
SY0359 Kristýna Brázdová, Svitavy -1 4
SY0347 František Přibyl, Jarošov -1 4
SY0348 Eva Přibylová, Jarošov -1 4

367. – 371. místo
SY0004 Lukáš Králíček, Svitavy 5 3
SY0091 Rostislav Kárský, Polička -1 3
SY0036 Hana Lněničková, Pomezí -1 3
SY0260 Lucie Hořínková, Litomyšl -4 3
SY0301 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -4 3

372. – 375. místo
SY0382 Václav Bis, Lukavec 2 2
SY0379 Tomáš Horák, M. Třebová 2 2
SY0390 Jan Mešťan, Borovnice 2 2
SY0232 Tomáš Rumler, Litomyšl 0 2

376. – 379. místo
SY0333 Damian Köhler, Jedlová 5 1
SY0362 Vladislav Mazák, Opatov 5 1
SY0369 Lucie Kořistková, Svitavy -1 1
SY0120 Václav Obolecký ml., Polička -1 1

380. – 381. místo
SY0252 Ludmila Holomková, Makov 2 0
SY0238 Josef Novák, Litomyšl -1 0

382. – 386. místo
SY0259 Anna Hořínková, Litomyšl 0 -1
SY0042 Zdeněk Janko, Svitavy 0 -1
SY0377 Martin Jirout, Litomyšl -1 -1
SY0385 Miloš Kafuněk, Svitavy -1 -1
SY0391 Lucie Kulíšková, Svitavy -1 -1

387. – 391. místo
SY0121 Milan Pazlar, Polička -1 -2
SY0126 Roman Roch, Polička -1 -2
SY0299 Jana Šilarová, Jarošov -4 -3
SY0384 Josef Bis, Karle -4 -4
SY0389 Josef Peřina, Sádek -4 -4