VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Třetím jarním vítězem Julius Premauer

Svitavy - V jarní fotbalové Tip lize je po druhém kole registrováno 226 soutěžících.

18.4.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Ti se při tipování na utkání třetího kola docela zapotili, protože některé výsledky se příliš nečekaly. Bodové zisky tak zůstaly vesměs v průměrných hodnotách. Celkem šestice hráčů trefila sedm výsledků a z nich napsal nejpřesnější Supertrefu JULIUS PREMAUER z Bystrého u Poličky (startovní číslo SY0207). Stává se díky tomu vítězem kola a získá odměnu od pivovaru Rychtář (stejně jako minulí vítězové Vladimír Vajs a František Přichystal si ji může vyzvednout v redakci). Nejlepší trojice průběžné klasifikace dosáhla na 30 bodů. Tip liga pokračuje tento týden dalším kolem, do něhož se mohou zapojit i nováčci. Jak oni, tak hráči, kteří jsou ve výsledkové listině, mohou hrátvýhradně na originálních kuponech(v dnešním vydání je na straně 7).Tipy 3. kola: 1 0 2 1 1 2 2 1 1 0.

1.- 3. místo

SY0207 Julius Premauer, Bystré 11 30

SY0081 Pavel Schejbal, Svitavy 8 30

SY0131 Anna Brychtová, Kunčina 5 30

4. -10. místo

SY0071 Jana Bartoňková, Hradec n/S 11 27

SY0130 Josef Brychta, Kunčina 8 27

SY0119 Tomáš Horák, M. Třebová 8 27

SY0114 Luboš Komprda, M. Třebová 8 27

SY0139 Ludvík Potáček, M. Třebová 8 27

SY0066 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 27

SY0037 Monika Procházková, Polička 5 27

11.- 38. místo

SY0095 Kristýna Bednaříková, Svitavy 11 24

SY0028 Milan Češka st., Polička 8 24

SY0211 Jiří Drábek, Nedvězí 8 24

SY0013 Olexandra Hrstková, Jedlová 8 24

SY0204 Jarmila Jachymiáková, Bystré 8 24

SY0149 Alena Slabá, Svitavy 8 24

SY0146 Anna Slabá, Svitavy 8 24

SY0158 Anja Slabá, Svitavy 8 24

SY0150 Dominik Slabý, Svitavy 8 24

SY0159 Petr Slabý, Svitavy 8 24

SY0145 František Slabý, Svitavy 8 24

SY0157 Ondřej Slabý, Svitavy 8 24

SY0147 Tomáš Slabý, Svitavy 8 24

SY0148 Pavel Slabý ml., Svitavy 8 24

SY0160 Pavel Slabý st., Svitavy 8 24

SY0076 Marek Beneš, Trstěnice 5 24

SY0129 Tomáš Brychta, Kunčina 5 24

SY0142 Věra Dosedělová, M. Třebová 5 24

SY0203 Jiří Fečko, Opatov 5 24

SY0008 Miroslav Kmošek, Polička 5 24

SY0108 František Kunc st., Staré Město 5 24

SY0138 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 24

SY0104 František Přichystal, M. Třebová 5 24

SY0109 Lukáš Straka, Staré Město 5 24

SY0196 Matěj Šilar, Jarošov 5 24

SY0097 Jiří Frank, Trstěnice 2 24

SY0205 Ludvík Jachymiák, Bystré -1 24

SY0093 František Sedlák, Úsobrno -1 24

39. -67. místo

SY0089 Marie Smolejová, Kamenná Horka 11 21

SY0206 Miroslav Čori, Bystré 8 21

SY0084 Jana Oujezdská, Rozhraní 8 21

SY0083 Ludmila Veličková, Vendolí 8 21

SY0004 Petr Bednář st., Pomezí 5 21

SY0128 Ondřej Brychta, Kunčina 5 21

SY0180 Jiří Elčkner ml., Čistá 5 21

SY0022 Vlasta Jelínková, Morašice 5 21

SY0193 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 21

SY0194 Luděk Marčík, Osík 5 21

SY0192 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 21

SY0016 Jaroslav Scheib, Polička 5 21

SY0034 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 21

SY0110 Jakub Straka, Staré Město 5 21

SY0048 Jiří Tobiáš, Polička 5 21

SY0049 Iva Tobiášová, Polička 5 21

SY0075 Jindřich Tomiška ml., Opatov 5 21

SY0202 Jaroslav Urban ml., Petrov n/N 5 21

SY0183 Jiřina Kmošková, Čistá 2 21

SY0156 Radek Roušar, Svitavy 2 21

SY0153 David Roušar, Svitavy 2 21

SY0155 Václav Roušar, Svitavy 2 21

SY0152 Patrik Roušar, Svitavy 2 21

SY0154 Eva Roušarová, Svitavy 2 21

SY0134 Vladimír Vacek, M. Třebová 2 21

SY0033 Vladimír Vajs, Polička 2 21

SY0195 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 21

SY0126 Olga Hrubá, M. Třebová -1 21

SY0127 Zdeněk Hrubý, M. Třebová -1 21

68. -70. místo

SY0030 Ladislav Hladký, Sebranice 0 19

SY0047 Tomáš Kubát, Polička 0 19

SY0041 Petr Stoklásek, Polička 0 19

71.- 93. místo

SY0182 Šárka Elčknerová, Čistá 11 18

SY0105 Jindřich Nárožný, Březina 8 18

SY0088 František Smolej, Kamenná Horka 8 18

SY0001 František Báča, Rohozná 5 18

SY0087 František Boštík, Poříčí 5 18

SY0111 Kateřina Havranová, M. Třebová 5 18

SY0085 František Hemerka, Svitavy 5 18

SY0070 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 18

SY0012 Miroslav Jílek, Polička 5 18

SY0176 Václav Němec, Litomyšl 5 18

SY0096 Josef Popelka, Polička 5 18

SY0113 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 18

SY0101 Antonín Slaník, Svitavy 5 18

SY0098 Bohumil Čížek, Svitavy 2 18

SY0125 Stanislav Mixán, Boršov 2 18

SY0185 Roman Stibůrek, Čistá 2 18

SY0197 Šimon Šilar, Jarošov 2 18

SY0136 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 18

SY0124 Bohuslav Štrajt, Boršov 2 18

SY0200 Tomáš Urban, Litomyšl 2 18

SY0014 Jiří Vávra, Polička 2 18

SY0054 Martin Zedník ml., Svitavy 2 18

SY0032 Jitka Vajsová, Polička 0 16

94. -111. místo

SY0212 Karel Drábek, Nedvězí 11 15

SY0210 Michal Novotný, Nedvězí 8 15

SY0137 Marcel Pánik, Rychnov 8 15

SY0006 Karel Geba, Polička 5 15

SY0082 Miloslav Juza, Vendolí 5 15

SY0184 Pavel Kmošek st., Čistá 5 15

SY0003 Gustav Kovář, Vítějeves 5 15

SY0019 František Bidmon, Polička 2 15

SY0009 Petr Jílek, Polička 2 15

SY0056 Martin Jiruše, Opatov 2 15

SY0107 Barbora Kuncová, Staré Město 2 15

SY0164 Klára Merglová, Litomyšl 2 15

SY0141 Jan Schneider, M. Třebová 2 15

SY0074 Antonín Uhlíř, Svitavy 2 15

SY0053 Martin Zedník st., Svitavy 2 15

SY0065 Vladimír Havránek, Svitavy -1 15

SY0092 Josef Künzel, Svitavy -1 15

SY0060 Jaroslav Šlesinger, Čistá -1 15

112. -115. místo

SY0026 Stanislav Kučera, Polička 5 13

SY0223 Jiří Premauer, Litomyšl 5 13

SY0191 Jaroslav Švec, Čistá 5 13

SY0055 Kamila Zedníková, Svitavy 0 13

116.- 138. místo

SY0005 Petr Bednář ml., Pomezí 8 12

SY0091 Jiří Hárych ml., Koclířov 8 12

SY0010 Pavel Zahradník, Polička 8 12

SY0036 Petr Blažek, Polička 5 12

SY0086 Pavel Drobný, Poříčí 5 12

SY0178 Martin Jirásek, Janov 5 12

SY0209 Helena Novotná, Nedvězí 5 12

SY0167 Karel Štorek, Cerekvice 5 12

SY0062 Stanislav Štyndl, Čistá 5 12

SY0015 Karel Švec, Polička 5 12

SY0102 Jindřich Tomiška st., Opatov 5 12

SY0077 Helena Benešová, Trstěnice 2 12

SY0007 Jaroslav Dittrich, Polička 2 12

SY0061 Bohuslava Hubinková, Čistá 2 12

SY0117 Alois Komprda, M. Třebová 2 12

SY0115 Libuše Komprdová, M. Třebová 2 12

SY0079 Josef Lednický, Svitavy 2 12

SY0046 Václav Obolecký st., Polička 2 12

SY0045 Milan Pazlar, Polička 2 12

SY0179 Václav Benda, Litomyšl -1 12

SY0140 Bedřich Doseděl, M. Třebová -1 12

SY0116 František Bušina, Sušice 0 11

138. -145. místo

SY0218 Jiří Navrátil, Dětřichov 5 10

SY0186 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 10

SY0151 Marina Brázdová, Svitavy 0 10

SY0040 Radka Cihlářová, Polička 0 10

SY0043 Kamil Koníček, Polička 0 10

SY0050 Martin Tobiáš, Polička 0 10

144. -172. místo

SY0123 Tomáš Bílý, M. Třebová 5 9

SY0027 Milan Češka ml., Polička 5 9

SY0058 Karel Kuběna, Svitavy 5 9

SY0161 Miloš Mergl, Litomyšl 5 9

SY0173 Jiří Stibůrek, Čistá 5 9

SY0174 Irena Stibůrková st., Čistá 5 9

SY0201 Jaroslav Urban, Litomyšl 5 9

SY0038 Lenka Urbanová st., Polička 5 9

SY0072 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 2 9

SY0121 Jiří Bílý, M. Třebová 2 9

SY0099 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 2 9

SY0073 Miloš Drmola, Svitavy 2 9

SY0181 Jiří Elčkner st., Trstěnice 2 9

SY0011 Andrea Gibiecová, Polička 2 9

SY0168 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 9

SY0052 Pavla Greplová, Koclířov 2 9

SY0120 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 9

SY0122 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 2 9

SY0163 Josef Mergl, Litomyšl 2 9

SY0080 Jan Sehnal, Svitavy 2 9

SY0103 Jan Soldán, M. Třebová 2 9

SY0175 Lubomír Klusoň, Chotěnov -1 9

SY0106 František Kunc ml., Staré Město -1 9

SY0198 Josef Novák, Litomyšl -1 9

SY0208 Jaroslava Premauerová, Bystré -1 9

SY0090 Ladislav Slaník, Svitavy -1 9

SY0135 Zdeňka Štefánková, M. Třebová -1 9

SY0017 Jaroslav Švanda, Polička -7 9

SY0067 Petr Cink, M. Třebová 0 8

173. -177. místo

SY0215 Jiří Urbánek, Polička 2 7

SY0133 Leona Doleželová, Radkov 0 7

SY0031 Veronika Hladká, Sebranice 0 7

SY0042 Libor Kvapil, Sádek 0 7

SY0051 Gabriela Tobiášová, Polička 0 7

178. 191. místo

SY0100 Josef Ambros, Křenov 5 6

SY0162 Monika Merglová, Litomyšl 5 6

SY0044 Václav Obolecký ml., Polička 5 6

SY0171 Andrea Stibůrková, Čistá 5 6

SY0172 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 6

SY0029 Alena Češková, Polička 2 6

SY0190 Sandra Horská, Litomyšl 2 6

SY0020 Emilie Bidmonová, Polička -1 6

SY0059 Roman Dostál, Svitavy -1 6

SY0118 Jitka Ranftnerová, M. Třebová -1 6

SY0166 Radovan Rumler, Litomyšl -1 6

SY0094 Petr Sedlák, Staré Město -1 6

SY0199 Pavel Urban, Litomyšl -1 6

SY0078 Miroslav Kotlář, Svitavy -4 6

192. 196. místo

SY0213 Eduard Brázda, Svitavy 0 5

SY0144 Josef Jirmásek, Polička 0 5

SY0018 Petr Navrátil, Jedlová 0 5

SY0064 Dráža Štyndlová, Čistá 0 5

SY0216 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 4

197. -203. místo

SY0169 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 3

SY0112 Eduard Čehovský, Rozstání 2 3

SY0187 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 3

SY0035 Markéta Krystýnková, Polička 2 3

SY0039 Lenka Urbanová ml., Polička 2 3

SY0177 Miroslav Doležal, Trstěnice -1 3

SY0021 Pavel Kmošek, Morašice -4 3

204. 209. místo

SY0225 Miloslava Čermáková, Osík 2 2

SY0224 David Kotlář, Svitavy 2 2

SY0165 Zdeněk Němec, Litomyšl 0 2

SY0143 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 2

SY0063 David Štyndl, Čistá 0 2

SY0068 Milan Záleský, Janov 0 2

210.- 214. místo

SY0132 Miroslav Doležel, Radkov 0 1

SY0222 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -1 1

SY0221 Jaroslav Jirout, Litomyšl -4 1

SY0217 Jan Valenta, Jaroměřice -4 1

SY0189 Veronika Hořínková, Litomyšl -4 0

215. 219. místo

SY0057 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 -1

SY0023 Lukáš Harašta, Polička 0 -1

SY0025 Marie Haraštová, Polička 0 -1

SY0214 Marie Hladká, Sebranice 0 -1

SY0226 Adam Jirout, Litomyšl -1 -1

220. -222. místo

SY0220 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -4 -2

SY0219 Antonín Štěpánek, M. Třebová -4 -2

SY0170 Roman Greguš st., Litomyšl -1 -3

223. -226. místo

SY0069 Pavlína Gregorová, Svitavy 0 -4

SY0024 Vladimír Harašta, Polička 0 -4

SY0002 Tomáš Rokos, Pomezí -1 -5

SY0188 Miroslav Horský, Litomyšl 2 -6

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, body v posledním kole, celkový zisk. Reklamace kont přijímáme do pátku tohoto týdne na telefonním čísle 461 540 184 (739 747 565).

Autor: Redakce

18.4.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

NELA ČERNÁ. Narodila se 8. prosince Pavlíně Vajrauchové a Jaroslavu Černému z Opatova. Měřila 50 centimetrů a vážila 3,4 kilogramu. Má sourozence Matyáška a Járu.
12

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Ilustrační foto
14

V Čechách hrozí tvorba náledí a zmrazků

Vaše přání může zaznít v chrámu ve Vídni

Ve vídeňské katedrále svatého Štěpána, jejíž kořeny sahají až do 12. století, je umístěna dřevěná schránka, do níž příchozí mohou vhodit své napsané přání či prosbu, a to v jakémkoliv světovém jazyce.

Společné zpívání v Březové završil křest knihy

Březová nad Svitavou – Na Moravském náměstí při včerejším zpívání s Deníkem vládla sváteční atmosféra. Do tradiční celostátní akce Česko zpívá koledy se zapojila téměř stovka obyvatel.

Nymburku podlehli, ale vzdorovali mu odvážně

Svitavy /KOOPERATIVA NBL/ – Třinácté dějství nejvyšší soutěže zavedlo svitavské basketbalisty na palubovku tuzemského suveréna, který přes jejich veškerou snahu znovu potvrdil vysoké kvality.

Veteráni si na okruhu v Cihelně rozdělovali mistrovské medaile

Svitavy – Areál v Cihelně slouží v převážné většině roku plochodrážníkům a modelářům, v posledních letech však také cyklistům.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT