Prachovice – Moravská Třebová 1:6

Milan Nekuda, trenér Slovanu: Těžko je hodnotit tento zápas, který se hrál prakticky na jednu branku. Naše vítězství mohlo být klidně dvouciferné, zejména ve druhé půli to bylo zcela jednoznačné, když v té první domácí tu a tam pokřáli. Soupeře z Prachovic si pamatuji z minulé sezony jako velmi slušný tým, nyní se však prezentoval velice slabě a s takovou hrou bude mít v soutěži veliké problémy. Věřím, že tyto získané body potvrdíme i doma proti Dobříkovu. Mužstvo se zlepšuje, jsem přesvědčen, že bude takto pokračovat.

Vysoké Mýto – Polička 1:1

Pavel Schejbal, trenér Poličky: V prvním poločase jsem byl s naším výkonem spokojen, zaslouženě jsme vedli. Bohužel po přestávce jsme nepochopitelně vyklidili střed pole, nechali soupeře jít do tlaku a ten v poslední minutě po špatném pokrytí hráče vyrovnal. Je to jasná ztráta dvou bodů, v poločase jsme mohli vést 3:0. Potřebujeme už vyhrát, při tříbodovém systému body za remízu přibývají velmi pomalu. Chválím brankáře Dittricha dobře zahráli Petr a Švec, velká škoda je však výpadku celého týmu ve druhé půli.

Letohrad B – Svitavy 2:1

Jiří Stejskal, trenér Svitav: Odehráli jsme kvalitní utkání, ve kterém jsme se o lepší výsledek opět připravili hrubými chybami v obraně. Lacino jsme soupeře vlastním gólem pustili do vedení, po vyrovnání nádhernou brankou jsme zaváhali znovu a podruhé už se nám nepodařilo srovnat. I když si domácí béčko vypracovalo v průběhu zápasu přece jen více brankových příležitostí, tak si myslím, že za odvedený výkon bychom si remízu zasloužili. Mužstvo hrálo dobře jako kolektiv, vynikl autor gólu Michal Horák.